Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Bartczak oraz Chrzanowski trenowali wczoraj z Chojnowianką

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 sierpień 2014, 08:41 Wszystkich komentarzy: 0


Bartczak oraz Chrzanowski trenowali wczoraj z Chojnowianką

Wszystko wskazuje na to, że informacja dotycząca powrotu Mateusza Bartczaka do Chojnowianki, którą podaliśmy kilka dni temu, okazuje się jak najbardziej prawdziwa. Otóż na wczorajszym treningu pojawił się popularny wśród kibiców „Mateo”. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji potwierdzającej grę znanego piłkarza w naszym klubie, ale wygląda na to, że tak się stanie. Miejmy nadzieję, że w wyjściowej jedenastce na najbliższy mecz z Nysą trener Paluch będzie miał możliwość skorzystania z umiejętności Bartczaka.


Na tym jednak nie koniec dobrych informacji dla kibiców. Oprócz Mateusza na zajęciach pojawił się Ireneusz Chrzanowski, który już w zeszłym sezonie był przymierzany do gry w barwach biało niebieskich. Jest to środkowy obrońca, który zdecydowanie przydałby się naszej defensywie. Liczymy na to, że drugim spotkaniu ligowym KS Chojnowianka wystąpi w mocniejszym składzie i tym samym potwierdzi swoją dobrą dyspozycję.


Wczorajszy trening był również testem dwóch kolejnych piłkarzy z BKS`u Bolesławiec, którzy są przymierzani do gry w Chojnowie. Czy Arkadiusz Paluch zdecyduje się na sięgnięcie po kolejnych zawodników? Tego nie wiemy, wiemy natomiast to, że KS Chojnowianka na pewno się jeszcze wzmocni i w kolejnych spotkaniach ligowych powalczy o cenne punkty.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.