Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Biało niebiescy nie zagrają w Chojnowie z Nysą Zgorzelec

Autor Maciek
Data utworzenia: 19 sierpień 2014, 08:53 Wszystkich komentarzy: 6


Biało niebiescy nie zagrają w Chojnowie z Nysą Zgorzelec

Pomimo faktu, że władze klubu dołożyły wszelkich starań, aby boczna płyta przy Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji spełniała wszelkie wymagania IV- ligowe, mecz odbędzie się na wyjeździe. Wszystko to spowodowane jest niedopatrzeniem Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, który zapomniał rozpatrzyć wniosek dostarczony przez chojnowski klub.

Nie jest do dobra wiadomość dla wszystkich kibiców, którzy już nie mogą doczekać się zobaczenia na żywo kadry Arkadiusza Palucha. – To fatalne wieści, jak można nas tak traktować. Skoro to nie nasze niedopatrzenie, to dlaczego my kibice mamy być na tym stratni – powiedział pan Wiktor, który od lat dopinguje Chojnowiankę. Niestety, ale fani futbolu w naszym mieście będą musieli trochę poczekać do spotkania na własnym boisku. Na całe szczęście IV ligowe mecze rozgrywane są nieco częściej. W środę 27 sierpnia biało niebiescy zmierzą się z KS Polkowice. Jest to pierwsza szansa na rewanż za ubiegło sezonową porażkę.

Już w przyszłym tygodniu, o ile DZPN nic nie zmieni, KS Chojnowianka przed własną publicznością podejmie Orkan Szczedrzykowice. Dobra informacja jest taka, że w tym spotkaniu Arkadiusz Paluch będzie miał do dyspozycji większą ilość piłkarzy, co na pewno przełoży się na wynik.


Komentarze

Gdzie jest zarząd klubu?Gdzie był Serkies członek DZPN?Czy kibice nie mogą zobaczyć meczu w Chojnowie po upragnionym awansie?Czy piłkarze nie zasłużyli na grę w Chojnowie?Piłkarze,przez 12 lat rządów Serkiesa macie problemy z murawą,jezdzicie po wsiach trenować.Komu potrzebny jest remont tej bieżni?
zgłoś komentarz
W tym klubie nie ma komu dopilnować podstawowych spraw.Tak zle nie było nigdy!
zgłoś komentarz
Kto kogo robi w h..a ? Autor kuba Data utworzenia: 24 lipiec 2014 - Niedawno informowaliśmy o tym, że Chojnowianka Chojnów wszystkie mecze w IV lidze w rundzie jesiennej rozegra na wyjazdach. Sytuacja odwróciła się o 180 stopni, bowiem w tym tygodniu Stadion Miejski odwiedzili przedstawiciele Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, którzy oficjalnie orzekli, że treningowe boisko spełnia wymogi licencyjne i można rozgrywać na nim mecze na szczeblu IV-ligowym.
Panie Kuba jak to więc jest?
zgłoś komentarz
podopieczni Arkadiusza Palucha rozegrają kolejny mecz na wyjeździe w Szczedrzykowicach. Bo Orkan nie zgadza się odstąpienie od pierwotnej decyzji DZPN-u nakazującej granie Chojnowiance z powodu nie zweryfikowanego boiska wszystkich meczów na wyjazdach...
hmmm . oficjalnie już raz DZPN z działaczem obiecankiem zweryfikowali boisko. coś nie poszło czy coś zostało skłamane jak zwykle ?
zgłoś komentarz
Jest!!!!!!!!Zmiana,Chojnowianka o 16 jednak zagra w Chojnowie na bocznym dziś ze Zgorzelcem.Zgorzelec wyraził zgodę.Zachowanie fer.A więc ogladamy dziś mecz.
zgłoś komentarz
jupi super mecz . dobre masz info
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.