Query error chojnow.pl - Szkoła w Goliszowie gościła funkcjonariuszy KP Chojnów
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Szkoła w Goliszowie gościła funkcjonariuszy KP Chojnów

Author: admin
Creation date: 12 October 2011, 13:00 All comments: 0


Szkoła w Goliszowie gościła funkcjonariuszy KP Chojnów

W dniu dzisiejszym funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Chojnowie odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Goliszowie.


Policjanci podczas spotkania z dziećmi zwrócili uwagę na zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu pieszym i drogowym promując hasło „Bezpieczna droga do i ze szkoły”.


Przestrzegli również dzieci przed zaczepkami ze strony osób obcych. Informowali o kategorycznym zakazie oddalania się od opiekunów w trakcie zakupów, spacerów i zabaw na dworze.


Funkcjonariusze tłumaczyli również, jak zachować się w trakcie zabawy na dworze. Ponadto w związku z coraz częstszym korzystaniem przez nieletnich z niedozwolonych miejsc zabaw, funkcjonariusze przedstawili niebezpieczeństwo płynące z takiej zabawy.


W związku z tym, że wiele dzieci w wieku szkolnym przebywa w domu bez opieki osób starszych policjanci ostrzegali jak należy się zachować i czego robić nie wolno bez nadzoru dorosłych.


Uczestnikom spotkania, funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Chojnowie rozdali materiały edukacyjne.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.