Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zapraszamy do kina w Chojnowie (aktualizacja 07-10-2011 godz. 15.40)

Autor admin
Data utworzenia: 05 październik 2011, 12:38 Wszystkich komentarzy: 3


Zapraszamy do kina w Chojnowie  (aktualizacja 07-10-2011 godz. 15.40)

Repertuar chojnowskiego MOKSiR-u

16 października (tj w sobotę) w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Na początek znajdzie się coś dla najmłodszych, o godzinie 15.00 zostanie wyświetlony kinowy hit „Delfin Plum”, bohaterem tego filmu jest tytułowy delfinem, który wraz z przyjaciółmi wyruszy w poszukiwaniu legendarnej fali, w trakcie tej podróży przeżyją oni wiele przygód, ale jakich tego można będzie dowiedzieć się już w sobotę o 15.

Bilet na ten seans kosztować będzie 11zł.


O godzinie 17. wyświetlony zostanie film „Ki”. Brawurowo zagrana przez Romę Gąsiorowską, historia współczesnej dziewczyny, barwnej zachłannej na życie, nie poddającej się ograniczeniom i głośno mówiącej czego oczekuje od świata. Ki (Kinga) jest jak tornado. Nim zdążysz zamienić z nią słowo, zamieszka u ciebie ze swoim 3-letnim synkiem, rozleje wino, a do drzwi zapuka wietnamski student, prosząc, żebyś pomógł mu wnieść jej pralkę. Zanim się obejrzysz, poprosi o kilka stów pożyczki i odebranie dziecka z przedszkola. Wykorzysta każdego, kto stanie jej na drodze. Czy zdoła ją zatrzymać facet z zasadami?

Cena biletu- 11 zł

Ostatni tego dnia tj. o godzinie 19.00 wyświetlona zostanie polska komedia „Jak pozbyć się celulitu” . To pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć

Serdecznie zapraszamy.

15.00 - "Delfin Plum" - Cena biletu to 11zł
17.00 - "KI" -Cena biletu to 11zł
19.00 - "Jak się pozbyć cellulitu" - Cena biletu to 7zł
Źródło: MOKSiR w Chojnowie


Komentarze

to w Chojnowie mamy działające kino :D ?? myślałem że tylko nazwa została :)
zgłoś komentarz
...a jednak!
Szkoda tylko, że prze pół roku nic się nie dzieje a tu nagle w jedno niedzielne popołudnie są trzy seanse (może to maraton filmowy)?
zgłoś komentarz
Zdaje się, że o godzinie 17.00 będzie grany film "Ki", którego hasłem jest "Nie polubisz jej".

zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.