Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

30 września wszyscy zagrali dla Daniela

Autor Monika Ferenc
Data utworzenia: 03 październik 2011, 08:28 Wszystkich komentarzy: 0


30 września wszyscy zagrali dla Daniela
30 września o godzinie 17.00 w sali widowiskowej chojnowskiego MOKSiR-u odbył się koncert charytatywny pod nazwą „Wszyscy zagrajmy dla Daniela”. Koncert zorganizowany został przez Młodzieżową Radę Miejską Chojnowa.

Już od 16.30 sprzedawane były cegiełki, z których sprzedaży cały dochód przeznaczony był na leczenie i rehabilitację 13-letniego mieszkańca Chojnowa Daniela, chorującego na dziecięce porażenie mózgowe.
W koncercie wzięły udział grupy taneczne i muzyczne z Chojnowa i Legnicy.

Zespoły nie zawiodły, koncert trwał ponad 1,5 godziny. Na scenie chojnowskiego ośrodka kultury zatańczyli: Brooklyn, Bronx oraz Mały i Duży Karambol.
Zaśpiewali i zagrali między innymi: Aleksandra Korba, Sylwia Światłowska, Mariola Malik, Jarosław Skowroński, Arkadiusz Kotala, Łukasz Sypień, Magdalena Dyba.
Na koncercie zebranych zostało ok. 1400 zł, które zostały oddane choremu Danielowi. To wspaniałe, że młodzi artyści z Chojnowa i Legnicy, tak chętnie zgodzili się wziąć udział w koncercie. Mam nadzieję, że tego rodzaju koncerty organizowane będą częściej, ponieważ w Chojnowie nie brakuje chorych i potrzebujących dzieci.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.