Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nowa jakość w Chojnowie - Havira Grill & Bar

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 12 maj 2005, 18:00 Wszystkich komentarzy: 0


Nowa jakość w Chojnowie - Havira Grill & Bar

Niebawem otwarty zostanie nowy lokal w mieście, do którego zapraszamy smakoszy w różnym wieku.

Jesteśmy obecnie na etapie ostatnich szlifów, które mają zagwarantować jakość oferowanych przez nas usług – zarówno smakowych jak wizualnych. Za cel stawiamy sobie stworzenie przyjemnego miejsca dla młodzieży i starszych, dla głodnych i pragnących usiąść w wolnej chwili w gronie znajomych, lubiących dzielić się emocjami podczas ewentualnych rozgrywek sportowych.

To nie jest restauracja….

To lokal będący alternatywą dla osób pragnących szybko i dobrze zjeść, a także furtka do relaksu i miłego spędzenia wolnego czasu.
Urządzony został w minimalistycznym stylu, co nie ujmuje jednak ciepła samemu wnętrzu. Mamy nadzieję, że swoim charakterem trafi w upodobania przyszłych klientów, którzy będą mogli się rozgościć zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz w ogródku piwnym.
Rozmieszczenie stolików oraz rozmiar „boxów” zapewnić ma wygodę również większym zorganizowanych grupom. Dodatkowym atutem lokalu jest możliwość wcześniejszej rezerwacji oraz organizacji imprez zamkniętych.
Będzie można przyjemnie posiedzieć, dobrze zjeść i ugasić pragnienie schłodzonym piwkiem - a tych u nas pod dostatkiem. W ofercie mamy szeroki wachlarz piw regionalnych i czeskich. Czas na nowe - spieszmy się odkrywać rozmaite odsłony chmielu…

Głodnym smakowych wrażeń proponujemy rozgrzaną płytęgrillową i wysadzane kurczakami rożno. Pojawią się: pajdy chleba ze smalcem, sałatki i opasłe burgery. Będzie też można zjeść konkretnego schabowego i soczystą kiełbaskę. Mamy również coś dla najmłodszych konsumentów - specjalnie dla nich przygotujemy apetyczne, domowe frytki, tosty i kanapki.
Grillowy sezon przez cały rok, 7 dni w tygodniu, od rana do późnego wieczora, nieopodal osiedla i centrum miasta. Spotkajmy się w drodze… Lokalizacja niewątpliwie sprzyja pokrzepianiu podczas porannych zakupów na targowisku, w drodze do szkoły, na basen czy siłownię.

Zapraszamy serdecznie do HAVIRY - nowo otwartego grillbaru przy ul. Grodzkiej.Havira
Bar i grill
Ul. Grodzka
59-225 Chojnów

Tel. 787 417 844

KONKURS!

Spośród wszystkich, którzy:


wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenie na obiad w Havirze, a dokładniej na podwójny zestaw grillowy oraz dowolnie wybrane piwko.


Zachęcamy do wzięcia udziału w pysznej zabawie!


Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na łamach chojnow.pl 21.05. br.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.