Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Klub Miłośników Starej Motoryzacji

Autor Tomek
Data utworzenia: 13 czerwiec 2011, 12:30 Wszystkich komentarzy: 0


Klub Miłośników Starej MotoryzacjiJesteś z Chojnowa lub okolic? Masz stary, kultowy samochód bądź motocykl? Przyłącz się do nas. Zapraszamy!


Klub Miłośników Starej Motoryzacji "Oldtimer Chojnów" powstał pod koniec kwietnia bieżącego roku z inicjatywy grupki osób, mieszkańców Chojnowa i Kolonii Kołłątaja , entuzjastów starej motoryzacji, starem myśli technicznej.
Naszym celem jest zrzeszenie posiadaczy zabytkowych samochodów, motocykli a także tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z weteranami szos. Ludzi z Chojnowa i terenów naszej Gminy którzy chcieliby miło spędzić czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach, pokazać swój zabytek szerszej publiczności, porozmawiać o oldtimerach i rozwiązaniach technicznych jakie w nich stosowano.
Planujemy wspólne wyjazdy na zloty i wystawy organizowane przez inne kluby i stowarzyszenia, jak również spotkania we własnym gronie i niedzielne wycieczki po okolicy.
A kto wie, może w przyszłości uda nam się zorganizować własną wystawę i zlot na naszym pięknym, zrewitalizowanym chojnowskim rynku :):)

Wszelkie informacje na nasz temat znajdą Państwo na stronie: www.oldtimerchojnow.eu

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.