Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Problemy z przejazdem w Chojnowie cz. II

Autor admin
Data utworzenia: 27 wrzesień 2011, 10:00 Wszystkich komentarzy: 0


Problemy z przejazdem w Chojnowie cz. II
Od dnia dzisiejszego tj. wtorek powstały w Chojnowie kolejne utrudnienia w ruchu. W związku z prowadzonymi pracami na chojnowskim rynku wprowadzono nowy objazd.Zamknięta jest droga pozwalająca objechać parking w centrum miasta. Objazd rozpoczyna się na wysokości Urzędu Miejskiego. Wszyscy jadący z ulicy Chmielnej muszą skręcić w prawo na Plac Zamkowy, następnie ulicą Królowej Jadwigi i ......... tu kończy się oznakowanie objazdu.Użytkownicy znający drogi chojnowskie są w stanie sobie poradzić ale kierowcy przyjezdni mają DUŻY problem.Obserwując zamieszanie jakie panuje na skrzyżowaniu po raz kolejny przekonujemy się jak człowiek człowiekowi potrafi utrudnić życie. Wystarczy, że na skrzyżowaniu ulicy Królowej Jadwigi oraz Wolności został by postawiony znak kierujący objazdem oraz znak informujący, że po skręcie w lewo jest koniec drogi - uniknęlibyśmy wielu nieprzyjemności.

...o jest znak - niestety widoczny dopiero w momencie, gdy skręcimy w ślepą uliczkę.Wskazane by było aby na okres objazdu dokonać zmiany organizacji ruchu poprzez wyznaczenie innej drogi głównej. Kierowca, który jechał od rynku - bo źle wjechał – chciał skręcić w lewo zahamował tym samym ruch, ponieważ spowodował brak możliwości wyjazdu samochodom z Królowej Jadwigi, które chciały jechać w prawo – on był na głównej a z dołu (od betonowego mostu) jechały inne auta, które skręcały w tą sama ulicę .
Parodia, cyrk itp....Na ulicy Dąbrowskiego chwilami panuje ruch wahadłowy. Prace związane z rewitalizacją ulicy Grottgera przesunęły się do granicy z ulicą Dąbrowskiego.Wszystkich kierowców prosimy o cierpliwość oraz ostrożność.

O utrudnieniach, które powstały wcześniej pisaliśmy 7 lipca 2011
www.chojnow.pl

Aktualizacja godz.11.15

Mamy poprawę...Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.