Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Champion Chojnów odnosi duży sukces na zawodach bokserskich w Świdnicy

Autor Maciek
Data utworzenia: 23 wrzesień 2011, 09:23 Wszystkich komentarzy: 0


Champion Chojnów odnosi duży sukces na zawodach bokserskich w Świdnicy

W dniu 17/09/2011 w Świdnicy odbył się  Bokserski Turniej Młodzieżowy. Była to pierwsza tego typu impreza po przerwie letniej. W zawodach udział wzięli również zawodnicy z Czech, zatem turniej miał rangę międzynarodową. Zawodnicy chojnowskiej grupy bokserskiej Champion Chojnów również uczestniczyli w w/w zawodach. Nasz lokalny klub wystawił 6 zawodników.  Niestety udział w turnieju wzięło tylko trzech. Spowodowane było to brakiem przeciwników w danej kategorii wagowej.

Cała impreza była bardzo prestiżowa. Pojawił się prezes Polskiego Związku Bokserskiego oraz zawodnicy kadry Polski.  Nasi zawodnicy po raz pierwszy w karierze toczyli punktowane walki. Obecność polskich znakomitości na zawodach dodatkowo motywowała naszych zawodników.

Pierwszą walkę stoczył nasz zawodnik Oskar Łużny ( 1 punktowana walka w karierze). Jego przeciwnikiem był zawodnik z Czech, znacznie bardziej doświadczony (na koncie 5 walk punktowanych). Podopieczny grupy Champion Chojnów wygrał zdecydowanie na punkty nie dając przeciwnikowi żadnych szans.

Drugi z naszych zawodników to Mateusz Stachura (1 punktowana walka) wygrał również na punkty. Należy dodać, że przeciwnik już w pierwszej rundzie leżał na deskach.

Trzeci z naszych zawodników niestety nie podołał znacznie bardziej doświadczonemu przeciwnikowi i przegrał. Aleksander Szulc bo  o nim mowa ma dopiero trzy miesięczny staż bokserski, zatem dopiero nabiera doświadczenia i przygotowuje się do kolejnych pojedynków.

Oto mała fotorelacja z zawodów:

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.