Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kierowca autobusu zaatakowany nożem (aktualizacja 24.09.2011 godz. 13.45 )

Autor admin
Data utworzenia: 21 wrzesień 2011, 14:38 Wszystkich komentarzy: 0


Kierowca autobusu zaatakowany nożem (aktualizacja 24.09.2011 godz. 13.45 )"Dziś rano około godziny 7,20 w Chojnowie w autobusie mającym odjechać do Legnicy doszło do kłótni pomiędzy mężczyzną i kobietą.

Kiedy kierowca autobusu interweniował stając w obronie kobiety został ugodzony nożem w okolice brzucha przez agresywnego pasażera, który następnie zbiegł. 60-letniemu kierowcy udzielono pomocy medycznej i przewieziono go do szpitala. Napastnik został zatrzymany przez chojnowskich policjantów. Był nietrzeźwy. Jest mieszkańcem Chojnowa, ma 49 lat. Osadzono go w policyjnym areszcie".

źródło: www.legnica.policja.gov.
zdjęcie: poranny.pl

Aktualizacja godz. 21.13

Poszkodowany przebywa w szpitalu, jego stan jest stabilny.
Sprawcy podczas przesłuchiwań pogorszył się stan zdrowia (prawdopodobnie zawał). Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Legnicy. Policja pełni przy nim całodobową służbę.

Aktualizacja godz. 24.09.2011 godz. 13.45
Wobec mężczyzny, który zaatakował mężczyznę nożem zastosowano 3-miesięczny areszt - taka jest decyzja Sądu Rejonowego w Złotoryi . Mężczyźnie postawiono zarzut o usiłowania zabójstwa. Grozi mu za to kara od 8 lat dożywotnio pozbawienia wolności.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.