Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Co słychać w Centrum w Osetnicy

Autor admin
Data utworzenia: 11 czerwiec 2011, 08:16 Wszystkich komentarzy: 0


4 czerwca w Osetnicy odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. W przedstawieniu brały udział dzieci korzystające z Centrum Kształcenia w Osetnicy pod przewodnictwem pani Barbary Piotrowskiej. Przepiękny występ wzruszył rodziców do łez. Po zakończeniu spektaklu każdy mógł skosztować pysznego ,domowego ciasta upieczonego przez rodziców.

5 czerwca w Osetnickim Centrum Kształcenia w odbył się Dzień Dziecka. Impreza rozpoczęła się od meczu dzieci i młodzieży, po którym wszyscy udali się na słodki poczęstunek. W międzyczasie malowaliśmy twarze i rozpoczęliśmy konkurencje sportowe, m.in. skoki w workach, bieg z jajkiem, tor przeszkód i przeciąganie liny. Po wyczerpujących zmaganiach nastąpiła chwila odpoczynku. Dzieci dostał gorącą kiełbaskę i prezenty ufundowane przez sponsorów. Kolejna atrakcją imprezy był przyjazd policji, która pozwoliła na dokładne obejrzenie radiowozu i odpowiadała na zadane pytania. Podczas zabawy zorganizowaliśmy również konkurs rysunkowy „Bezpieczeństwo na drodze”. Na koniec jeszcze trochę potańczyliśmy i z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do domów.

Podziękowania
Rada Sołecka w Osetnicy składa serdeczne podziękowanie sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe w przygotowaniu imprezy a w szczególności :
Pani Małgorzacie Postrzech, władzom Banku Spółdzielczego w Chojnowie, kierownictwu sklepu EKO w Chojnowie, firmie Sobkowiak oraz pani Charlotte Berezowskiej.

Gorące podziękowania składamy również pani Barbarze Piotrowskiej za zaangażowanie i przygotowanie przedstawienia z okazji Dnia Matki i Ojca oraz za pomoc w przygotowaniach Dnia Dziecka.

Anna Duda

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.