Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Aż się poleje krew " w Siedlęcinie

Autor admin
Data utworzenia: 08 wrzesień 2011, 09:14 Wszystkich komentarzy: 0


"Aż się poleje krew " w Siedlęcinie
W najbliższą niedziele tj. 11.09.2011r. w Siedlęcinie odbędą się zawody motocyklowe VIII runda PDŚ w cross country.
Pod hasłem „Aż się poleje krew – odsłona druga!” na torze wyścigowym będą się ścigać motocykliści. Impreza jest kontynuacją kwietniowego country crossu. Organizując imprezę MK Siedlęcin miał na celu propagowanie bezpiecznego uprawniania sportu motocyklowego w sposób zorganizowany, w miejscach do tego celu przeznaczonych, z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa oraz zachowaniu ducha rywalizacji.
Tor wyścigowy to ok. 5 km toru motocrossowego, na którym znajdują się naturalne podjazdy, zjazdy, kamienie oraz błoto. Dodatkowo trasę urozmaicono belkami, oponami.
Ściganie rozpocznie się w niedzielę 11 września o godz. 12. Organizatorzy zapewnili zaplecze medyczne oraz gastronomiczne.
Zawody polegają na pokonaniu jak największej ilości okrążeń trudnej i wymagającej trasy. W rywalizacji wziąć udział, może każdy uczestnik posiadający motocykl crossowy lub enduro. Dla tych którzy chcą wziąć udział w rywalizacji biuro będzie czynne w dniu zawodów od godziny 9.00

Koszt uczestnictwa w imprezie:
- wpisowe normalne 80zł
- wpisowe ulgowe 60zł (młodzież do 17 lat)
- ubezpieczenie NNW (obowiązkowe) ok. 25zł , (agent ubezpieczeniowy na miejscu)
- obowiązują maty ekologiczne pod motocykle!

Informujemy również, że wstęp na imprezę jest bezpłatny. Wszyscy kibice którzy chcą obserwować zmagania motocyklistów, mogą dojechać na imprezę autobusem MZK linia nr 5 (Siedlęcin – Wrzeszczyn). W przypadku dojazdu własnym środkiem transportu, organizatorzy proszą o zastosowanie się do zasad bezpieczeństwa, parkując pojazd w miejscu do tego celu przeznaczonym.

Źródło:
http://mk-siedlecin.pl/


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.