Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Dwa trzecie miejsca naszych kolarzy

Autor admin
Data utworzenia: 03 czerwiec 2013, 11:10 Wszystkich komentarzy: 1


Dwa trzecie miejsca naszych kolarzy

Poprzedni weekend dostarczył wielu kolarskich emocji. Zawodnicy UKK „Oriens” MTB w sobotę uczestniczyli w Wyścigu o Puchar Gminy Paszowice w Myśliborzu. Dzień później młodzi kolarze udali się do Ratowic na Puchar Wójta Gminy Czernica.

Sobotni start grupa Młodzików w składzie: Karol Hołodowski i Dawid Hołodowski ukończyła wyścig na 6 i 7 miejscu. Następna grupa - Młodziczki występująca w składzie: Aleksandra Baranowska i Nikola Pawlikowska na trasie radziła sobie dobrze i ukończyła wyścig na odpowiednio 5 i 6 miejscu.


Ostatni do wyścigu przystąpili Juniorzy Młodsi – Przemysław Kaczmarek, Jan Konarzewski i Karol Rokus. Był to kolejny pechowy wyścig dla Janka - z przyczyn technicznych musiał wycofać się z wyścigu. Pozostali zawodnicy wywalczyli następujące miejsca: Kaczmarek – trzecie, Rokus – piąte. Jest to kolejny dowód na coraz lepszą formę Przemka!


W niedzielę odbył się wyjazd do Ratowic, gdzie rywalizowano o Puchar Wójta Gminy Czernica. Podobnie jak w sobotę – pogoda nie rozpieszczała. Było wietrznie, zimno, lecz sucho. W kryterium ulicznym nasz zespół reprezentowały Młodziczki oraz Juniorzy Młodsi. Dziewczęta udowodniły, że liczą się w walce o najlepsze tytuły na Dolnym Śląsku. Trzecie miejsce zajęła Aleksandra Baranowska, szósta była Nikola Pawlikowska. Juniorzy Młodsi nie mieli zbyt dobrego dnia – jedynie Przemysław Kaczmarek pojechał przyzwoicie zajmując 11 pozycję.


Już niebawem zaprezentujemy Państwu wyniki startu naszych zawodników w Jaworzynie Śląskiej z pierwszego dnia czerwca.

Klub UKK „Oriens” MTB Chojnów kieruje szczególne podziękowania dla Pani Ali z „Jubilatki” za pomoc w organizacji wyścigu.


Komentarze

Gratulacje!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.