Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Nowe wieści od chłopaków z zespołu Looking4!

Autor admin
Data utworzenia: 31 maj 2013, 16:04 Wszystkich komentarzy: 5


Nowe wieści od chłopaków z zespołu Looking4!

Ze świecą dziś szukać wśród miłośników muzyki osoby, która choćby raz nie słyszała brytyjsko-irlandzkiego zespołu One Direction. Ich hit „What Makes You Beautiful” usłyszeć można na każdym kroku. Jednak Polacy nie gęsi... i swój Looking4 mają. A Looking4 posiada mocny chojnowski akcent – Łukasza Sypienia.

W lutym na łamach Portalu CHOJNOW.PL pisaliśmy o debiutanckim teledysku grupy Looking4, w której składzie śpiewa chojnowianin Łukasz Sypień. Ilość fanów - a głównie fanek - Łukasza z każdym dniem rośnie. Rośnie również popularność całego zespołu, który sięga coraz wyżej.

Już 18 czerwca będziemy mogli zakupić składankę „Lato 2013”, którą wyda wytwórnia My Music pod patronatem Radia Eska. Na płycie poza Looking4 usłyszymy takie gwiazdy jak Alicia Keys, Dido, Ira czy Sylwia Grzeszczak. Zespół Łukasza Sypienia „podrzucił” na składankę kawałek „Czekając na więcej”. Do tego też kawałka w niedzielę ruszą prace nad klipem, których efekty zobaczymy już niebawem.


Kilka dni temu zespół mogliśmy zobaczyć podczas koncertu w Piątnicy. Jak napisał jeden z redaktorów miejscowego portalu internetowego „debiutanci (Looking4 – przyp.red.) wypadli znacznie lepiej niż gwiazda show TVP (Jula)”. Fanów zespołu zapraszamy na najbliższe występy na żywo. 16-go czerwca do Poznania, 22-go do Nekli (woj. wielkopolskie).

My trzymamy kciuki za Łukasza i życzymy powodzenia na muzycznej scenie! Wszystkich chcących być na bieżąco z zespołem Looking4 zapraszamy na ich fanpage w serwisie Facebook.Komentarze

ale cipunie :)
zgłoś komentarz
super łukasz !! w koncu masz czego chciałes :) zajdziecie wysoko
zgłoś komentarz
Dobra, chłopak robi to co robi - to jest jego pasja, realizuje swoje marzenia - i bardzo dobrze. To że wyglądają jak wyglądają, też idzie im wybaczyć. Ale najgorsze jest to, że jak tylko Łukasz usłyszy niezbyt pochlebną opinię na swój temat lub zespołu to włącza mu się niesamowity agresor. Chłopcze, jak będziesz tak robił to szybko wylecisz z "show biznesu". Krytykę należy umieć przyjmować tak samo jak pochlebstwa, a czasem nawet się na niej opierać...
zgłoś komentarz
spelnienie marzen i pasja robienie z siebie cipuni
zgłoś komentarz
Polskie łan direkszyn hahahah chyba nor erkszyn !!!!!!!!!! co za tandeta co za szajS!!!!! brat w różowych spodenkach niech sie nauczy tańczyć,a nie wymachuje lewą rączką i skacze jak sarenka, dokłADnie tak samo jak na pierwszym teledysku, mały sie poprawił bo ryja już tak nie krzywi,ale nie no klata do wygolenia łukasz sie do 1ego teledysku poświęcił to i pora na Ciebie, gwałcenie krodokyla no prosze ja Was.... laski nie dość że grube to ruszać się nie umią, po co te laski jak to same gejusy!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.