Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Imponujące zwycięstwo Chojnowianki (FOTO)

Autor kuba
Data utworzenia: 30 maj 2013, 19:52 Wszystkich komentarzy: 6


Imponujące zwycięstwo Chojnowianki (FOTO)

W dniu dzisiejszym Chojnowiance przyszło się mierzyć z Wilkowianką Wilków. Na trudnym terenie, w niesprzyjających warunkach atmosferycznych chojnowska drużyna bez większych problemów w imponującym stylu pokonała rywala 6:0.

Od pierwszego gwizdka inicjatywę przejęli goście, co w 10 minucie udokumentował Mihułka, który w dużym zamieszaniu w polu karnym umieścił piłkę w siatce. Nieco później było już 2:0. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Baszczak, bramkarz odbił jego uderzenie i Gałaszkiewicz znalazł się w odpowiednim miejscu wykańczając całą akcję. Po doskonale wyprowadzonej kontrze ponownie Gałaszkiewicz wyłożył piłkę 'do pustaka' , a Kardeli pozostało już tylko dołożyć nogę. Gospodarze nie stworzyli żadnego poważnego zagrożenia. Ich gra ograniczała się do posyłania długich piłek do przodu, lecz doskonale radził sobie z nimi nasz blok defensywny. Do przerwy było 3:0.


Drugie 45 minut Chojnowianka rozpoczęła z jeszcze większym impetem. Tuż po przerwie na listę strzelców ponownie wpisał się Gałaszkiewicz. Zaraz później ten sam zawodnik był faulowany w polu karnym, a jedenastkę na bramkę zamienił Jędrusiak. Ostatnie trafienie to drugi rzut karny, którego po raz drugi pewnie zamienił na bramkę kapitan drużyny. Wynik nie zmienił się do końca meczu.


Chojnowianka pewnie zmierza po awans do okręgówki. W dzisiejszym meczu było widać ogromną wolę walki i chęć zwycięstwa. Zespół zagrał z charakterem, a wszystkie bramki padały po imponujących, składnych akcjach. Gratulujemy wysokiej wygranej i liczymy na utrzymanie dzisiejszej dyspozycji w ostatnich kolejkach.


Swoje spotkanie w II grupie legnickiej A-klasy przegrała Pogoń Góra, więc Chojnowianka ma już praktycznie pewny awans do okręgówki spośród drużyn z najlepszym bilansem z drugich miejsc.


Bramki : Gałaszkiewicz 2, Jędrusiak 2, Kardela, Mihułka

Skład : Pisarski - Tucholski, Jedrusiak, Korniłowicz, Rajczakowski - Gałaszkiewicz, Baszczak, Rabanda, Haniecki - Mihułka, Kardela

Po przerwie zagrali: Ziembowski, Światłoń, Mydłowski, Salachna, Kosiński






Komentarze

My musimy walczyć o pozycje lidera i awansować z pierwszego miejsca i nie liczyć na inne drużyny.Jadwisin dzisiaj też wygrał ale miejmy nadzieje że w nastepnych meczach zgubią punkty i lider zostanie w Chojnowie do końca sezonu.Brawo dla chłopaków za 3punkty i dobry mecz!!
zgłoś komentarz
Niema nic o karnym z kapelusza metr przed linią pola karnego i golu ze spalonego ani niewykorzystanych akcjach gości.Tak to jest jak ktoś zabiera się za pisanie o meczu którego na oczy nie widziała.
Punkty ważne i żeby chociaż wejść z drugiej pozycji do okręgówki ale umówmy się że tam będzie ciężko.
zgłoś komentarz
Byłem na meczu. Pogoda nie dopisała co zmieniło trochę widowisko. Tak euforystycznie jak opisał to Kuba to nie wyglądało. Rację trzeba przyznać Psymonowi który nie wiem skąd ale wie że karny został przyznany trochę w dyskusyjny sposób. Byłem wraz z kolegami i koleżanką na wysokości całego zdarzenia i miało ono miejsce przed linią pola karnego. Sędzie wypatrzył wynik co najmniej dwoma błędnymi decyzjami co nie zmienia faktu ze Chojnowianka i tak była lepsza od Wilkowianki. Zmarnowano też kilka akcji podbramkowych gdzie należało by podać. Tak czy inaczej idziemy w górę!
zgłoś komentarz
Gratulacje dla chłopaków!
zgłoś komentarz
Kto pisze te tytuły i relacje ? Jakaś propaganda normalnie co jest Imponujące w Tym że 15 TYSIĘCZNE miasto jest w A klasie(w każdym meczu powinien być taki wynik i to powinna być normalka) przecież to prawie dno i kto jest nad nami Jadwisin :D wiocha gdzie może jest jeden sklep jak w ogóle jest. Jeszcze nie dawno zespół był w 4 lidze i tam wynik 6-0 mógł by być Imponujący. Fajnie że wygrali ale Imponujące To to nie jest !!!!!!
zgłoś komentarz
KOLEDZY DLACZEGO W RELACJI FOTO NIE POJAWIAJĄ SIĘ GWIAZDY TEJ DRUŻYNY PANI PREZES I JEJ PRAWA DŁOŃ PANI REGINKA . JESTEM ZAWIEDZIONY
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.