Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Cel uświęca środki. Zapowiedź meczu Wilkowianka - Chojnowianka

Autor kuba
Data utworzenia: 29 maj 2013, 20:55 Wszystkich komentarzy: 1


Cel uświęca środki. Zapowiedź meczu Wilkowianka - Chojnowianka

Jutro w Wilkowie o godzinie 14:00 K.S Chojnowianka rozegra kolejne bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o awans do okręgówki. Rywalem chojnowskiej drużyny będzie miejscowa Wilkowianka.

Drużyna prowadzona przez Andrzeja Słowakiewicza w ostatnią sobotę zrehabilitowała się po porażce z Księginicami wygrywając przed własną publicznością z Fenixem Pielgrzymka 4:0. Jutrzejszy rywal Chojnowian swoje spotkanie przegrał 5:0 z Sokołem Krzywa. Miniony weekend okazał się szczęśliwy dla Chojnowianki jeszcze pod jednym względem. Swoje spotkanie w II grupie legnickiej A-klasy przegrała walcząca o awans Pogoń Góra, więc na tą chwilę to właśnie nasza drużyna jest na miejscu premiowanym awansem spośród drużyn z najlepszym bilansem na drugiej pozycji.

Chojnowskiej drużynie życzymy zwycięskiej passy do samego końca rozgrywek. Wygranie wszystkich spotkań na pewno pozwoli Chojnowiance awansować i miejscowi nie muszą już nerwowo patrzeć na wyniki z innych spotkań. Jeżeli udałoby się awansować z drugiego miejsca – trudno. Cel uświęca środki.


Komentarze

Musimy to wygrać,aby myśleć jeszcze o awansie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.