Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

1 czerwca w Chojnowie zapachnie kwiatami! Aktualizacja - 07.06.2013

Autor admin
Data utworzenia: 01 czerwiec 2013, 13:01 Wszystkich komentarzy: 0


1 czerwca w Chojnowie zapachnie kwiatami! Aktualizacja - 07.06.2013

Pierwszego dnia czerwca wszystkie Dzieci obchodzą swoje święto. Tego dnia Chojnów przemieni się w kwiecisty raj, solenizanci zaprezentują swoje umiejętności wokalne podczas „Bambiniady”, a w godzinach późniejszych zajrzymy do szafy z teatru i oddamy się zabawie podczas koncertów.

1 czerwca 2013 r. zapisze się na kulturalnej mapie Chojnowa głównie ze względu na pierwszą edycję – miejmy nadzieję nie ostatnią – pachnącej imprezy – Święta Kwiatów. Od godz. 14.00 nasz Rynek zapełnią wielobarwne, piękne kwiaty. Szkoda, że tylko tego dnia… Imprezie towarzyszyć będą takie atrakcje jak kwiatowe stragany, dmuchane atrakcje dla dzieci oraz punkty gastronomiczne.

Nieco później, o godz. 17.00 na scenie w Rynku wystąpią maluchy podczas XVII edycji „Bambiniady” - Przeglądu Piosenki Przedszkolnej.

O 18.00 dzięki Karolinie Rosockiej, która od 16 maja wspólnie z mieszkańcami naszego miasta prowadziła warsztaty projektowania kostiumów zajrzymy do szafy teatralnej. 1 czerwca odbędzie się pokaz dzieł wykonanych w trakcie zajęć.

Na pożegnanie, o 18.30 zagrają dwa zespoły – „Rewolwer” oraz „Blue Band”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszoczerwcowych imprezach w Chojnowie!


Aktualizacja (godz. 13.00)


Zaplanowane na dzisiejszy dzień imprezy w Rynku naszego miasta zostały odwołane. Powodem takiej decyzji - jak się można łatwo domyślić - jest pogoda, która od kilku dni nas nie rozpieszcza. Nowy termin Święta Kwiatów, „Bambiniady” i pozostałych atrakcji, które miały odbyć się 1 czerwca w Chojnowie poznamy niebawem.


Aktualizacja (07.06.2013)

Na stronie internetowej MOKSiR ukazała się informacja o nowej dacie imprezy.


Pogoda nie pozwoliła nam spotkać się z mieszkańcami w dniu 1 czerwca br. w Rynku. Próbujemy więc, o ile aura będzie życzliwsza, spotkać się z kwiatami, ale również występami przedszkolaków w dniu 9 czerwca br. Będą kwiaty, BAMBINIADA, czyli piosenka przedszkolna, prezentacje dokonań warsztatów teatralnych Karoliny Rosockiej, wreszcie - grupa REWOL-WER z utworami lat 60. Zaczynamy o godz. 15.00. Zapraszamy


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.