Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Ogólnopolski konkurs logicznego myślenia w SP4

Autor Maciek
Data utworzenia: 15 maj 2013, 08:37 Wszystkich komentarzy: 3


Ogólnopolski konkurs logicznego myślenia w SP4

12 marca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. W grupie młodszej z klas I – III laureatem został Kacper Matys z klasy III a – 10 miejsce w Polsce, wyróżnienie otrzymał Jakub Arasim z klasy III b – 14 miejsce w Polsce. Na uwagę zasługują też wysokie miejsca Mateusza Kłuska z kl. II b, Willema Kerstensa z kl. II c, Natalii Gniewczyńskiej z kl. III a oraz Kajetana Tracza z kl. I a.

W grupie klas IV – VI laureatami zostali Arkadiusz Ligas z kl. VI a – 6 miejsce w Polsce oraz Dawid Laskowski z kl. V a – 7 miejsce w Polsce. Wyróżnienie otrzymał Kacper Jaworski z kl. VI b – 11 miejsce w Polsce. Wysokie miejsca zajęli też Rafał Wiszniewski z kl. VI c oraz Damian Kłos z kl. VI a.
Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesu!!!


Komentarze

No proszę konkurs logicznego myślenia - to dopiero nie lada gratka. Gratulacje dla laureatów. Piekne zdjęcie zwłaszcza to drugie . Pani Dyrektor też startowała do konkursu czy tylko się przykleiła do zdjęcia żeby zabłysnąć ? Szukam na dyplomach i nie widze jej nazwiska. Burmistrz - przez niektórych zartobliwie nazywany "burkiem" juz się wyleczył z pierwszego planu ale jak widac to zaraźliwe jest.
zgłoś komentarz
 ktoś powinien zorganizować taki konkurs na dni Chojnowa zapraszając radnych - bezradnych obowiązkowo do udziału i oczywiście żartobliwie nazywanego "burkiem" burmistrza i przeprowadzić im test na logiczne myślenie . Wyniki powinny powalić uczestników i publiczność. Panie Jurku Kucharski - Pan swego czasu zainicjował „Chojnowskie dyktando „ które już bez Pańskiej osoby przestało istnieć więc może by Pan coś nowego zaczął ? będzie jak za starych dobrych czasów , postawi Pan kilka pał . Co Pan na to ? Wiem że poziom może Pana rozczarować ale chodzi o śmiech . Śmiech to zdrowie.
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about google:suggestrelevance, car valuation website, sell my car nj, carvana buy my car, sell my car, car valuation canada, car buyers.com, junk car buyers, car buyers in az, buy my car az, I highly suggest this worthwhile buy my car tips forum
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.