Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Napoleońska "Noc w Muzeum" przed nami!

Autor admin
Data utworzenia: 16 maj 2013, 08:40 Wszystkich komentarzy: 1


Napoleońska "Noc w Muzeum" przed nami!

Zapewne wielu chojnowian pamięta ciekawą imprezę jaka dokładnie rok temu odbyła się w Muzeum Regionalnym w Chojnowie. „Noc w Muzeum” przyciągnęła setki osób, których zapewne i teraz nie zabraknie. Już jutro, tj. 17 maja ponownie przeniesiemy się do odległych czasów by wspólnie „skosztować” atrakcji jakie na tę noc przygotowało chojnowskie muzeum.

Tym razem przeniesiemy się do czasów napoleońskich. Będziemy mogli bez ograniczeń zwiedzać muzeum, wejdziemy na Basztę Tkaczy by podziwiać piękne widoki z wysokości, udamy się w Wyprawę Odkrywców i obejrzymy filmy o naszym mieście. Nie zabraknie również akcentów muzycznych – na lapidarium usłyszymy laureatkę tegorocznych „Talentów znad Skory” – Małgorzatę Szklarz oraz chór Skoranta.

Dodatkowo na gości czekać będzie szereg innych atrakcji - zobaczymy jak pracuje kowal, spotkamy się z Napoleonem, będziemy mogli podziwiać pokazy grupy rekonstrukcyjnej z Krotoszyc... Warto „zasmakować” wszystkiego osobiście – dobra zabawa gwarantowana!

17 maja 2013, 18.00 – 24.00, Muzeum Regionalne w Chojnowie
Komentarze

Wybieram się koniecznie na recital 30 min Małgorzaty Szklarz ! to nieoszlifowany diament .Może znów zaśpiewa piosenkę Broki którą tak świetnie wykonała.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.