Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Hardcore Fitness, czyli nowo powstała siłownia - otwarcie wkrótce!

Autor Maciek
Data utworzenia: 15 maj 2013, 13:17 Wszystkich komentarzy: 1


Hardcore Fitness, czyli nowo powstała siłownia - otwarcie wkrótce!

Od dłuższego czasu wielu spekulowało na temat siłowni, która powstaje w Chojnowie. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Matejki, tuż obok Hali Sportowej. Jak zapewnia właściciel wszystko jest już gotowe i czeka tylko na odbiór budowlany, który nieco się opóźnia. Siłownia jest bardzo dobrze wyposażona dzięki czemu nawet najbardziej wybredni znajdą coś dla siebie. Obiekt podzielono na dwie sale treningowe. Pierwsza przeznaczona typowo dla „siłaczy”, tutaj każdy będzie mógł zadbać o swoje mięśnie klatki piersiowej, ramion, barków czy grzbietu. Przyrządy umożliwiają wykonanie prawidłowego treningu, który na pewno przyniesie pożądane efekty.Druga z sal została przeznaczona typowo do treningu aerobowego. Znajdują się tu bieżnie, rowerki, orbitreki oraz maszyny umożliwiające trening nóg. Każdy kto chciałby popracować nad własną sylwetką i spalić zbędne kalorie na pewno będzie zadowolony.


Udało nam się również uzyskać informacje dotyczące cen:

Trening 2x w tygodniu – 55zł

Trening 3x w tygodniu – 75zł

Trening 4x w tygodniu – 90zł

Trening nieograniczony – 100zł

Ponadto będzie możliwość zakupienia karnetów 3 miesięcznych w cenie 240zł (wejście nieograniczone)

Trening jednorazowy – 10zł (dzięki niemu każdy będzie mógł osobiście przetestować sprzęt i podjąć decyzję jaki trening będzie mu odpowiadał).
Właściciel oferuje również szeroki wachlarz suplementów przeznaczonych specjalnie dla sportowców. Istnieje również możliwość zakupienia odzieży treningowej.

Dzięki współpracy z właścicielem będziemy mieli dla Państwa kilka darmowych wejściówek, które będą do wygrania w konkursie, który zorganizujemy zaraz po otworzeniu fitness klubu.Komentarze

A czy będzie akceptowana karta Benefit,tak jak na basenie bo nic o tym nie wspomniano?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.