Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Alina Roztoczyńska - wizażystka, specjalistka od kreowania wizerunku

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 09 maj 2013, 09:38 Wszystkich komentarzy: 4


Alina Roztoczyńska - wizażystka, specjalistka od kreowania wizerunku

Kobiety w naszej kulturze określa się mianem płci pięknej. I rzeczywiście piękno odgrywa w naszym życiu ważną rolę. Chcemy wyglądać atrakcyjnie, wzbudzać zainteresowanie, podobać się sobie i innym. Czując się dobrze we własnym ciele stajemy się dla siebie życzliwsze, chętniej się uśmiechamy, przybieramy pozytywną postawę wobec otoczenia.


Rola wizerunku

Niejeden psycholog może potwierdzić, iż wizerunek jest ważnym elementem biorącym udział w budowaniu oceny/samooceny. Im lepiej wyglądamy, tym lepiej się czujemy, im lepiej wyglądamy i się czujemy, tym wyżej jesteśmy oceniani przez siebie i przez innych. Może zatem warto zadbać o swoje ciało?


Zabiegi upiększające

W pielęgnacji ciała bardzo chętnie pomoże chojnowiankom pani Alina Roztoczyńska – wizażystka, specjalistka od kreowania wizerunku. Pani Alina zajmuje się pielęgnacją twarzy i dłoni. Proponuje bezpłatne konsultacje kosmetyczne na produktach firmy Mary Kay, a ponadto:

 • uczy samodzielnego wykonywania makijażu
 • wykonuje makijaże okolicznościowe (biznesowy, wieczorowy, ślubny), makijaż permanentny (brwi, oczu, ust), stylizację brwi i rzęs (regulacja, henna, doklejanie rzęs)
 • wykonuje manicure biologiczny


Każda klientka jest dla pani Aliny unikatem wymagającym indywidualnych rozwiązań. Zanim zaproponuje dany kosmetyk przeprowadza analizę skóry. Zanim wykona makijaż dokonuje analizy kolorystycznej tzn. określa typ urody klientki - zwraca uwagę na barwę włosów, skóry, oczu.


Poprzez dobór właściwych kosmetyków pani Alina pomaga kobietom pielęgnować ich urodę. Proponuje m.in. zestaw „Satynowe dłonie” (wosk, peeling połączony z mydełkiem i krem) dający efekt gładkich, nawilżonych, delikatnych dłoni; zestaw „Satynowe usta” (kosmetyki złuszczające, nadające kolor tkance i powiększające) tworzący efekt gładkich i pełnych ust; kosmetyki do domowej mikrodermabrazji itp. Dzięki profesjonalnie wykonanemu makijażowi wydobywa drzemiące w kobietach piękno - podkreśla atuty, umiejętnie tuszuje mankamenty. Sprawia, że czujemy się (choćby przez jeden wieczór) niesamowicie atrakcyjne i zmysłowe. Za przykład mogą posłużyć makijaże wykonane na potrzeby sesji zdjęciowej do magazynu „Hair”. Pani Alina dostosowała makijaż do stylistyki włosów i garderoby. Dla wszystkich zainteresowanych zamieszczamy także film „Wave Woman” z backstage’a.


Warsztaty kreowania wizerunku

Poza darmowymi konsultacjami kosmetycznymi, sprzedażą produktów firmy Mary Kay oraz indywidualnie przeprowadzanymi zabiegami pani Alina proponuje chojnowiankom warsztaty wizażu (pielęgnacja + wykonywanie makijażu). Zajęcia umożliwią zdobycie wiedzy i umiejętności, które niejednokrotnie zaprocentują w przyszłości.

Warsztaty będą się odbywać we wtorki i czwartki w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, przed południem i po południu, w dwóch grupach (max. 6 osób), w 3 spotkaniach po 2 godziny (łącznie 6 godz.). Cena warsztatów: 150 zł.

Wszystkie zainteresowane chojnowianki prosimy o kontakt z panią Aliną Roztoczyńską pod nr tel. 668191811.


Na dobry koniec (artykułu)…

a może początek (współpracy z wizażystką)?

Ponieważ nadeszła wiosna, zaświeciło słonko, pojawiły się kolory - mamy w sobie więcej chęci do życia i pragniemy wyglądać kwitnąco. Aby osiągnąć takowy cel proponujemy poświęcić więcej uwagi strojom i makijażowi. Poniżej kilka cennych wskazówek wizażystki Aliny Roztoczyńskiej dla wszystkich wiosennie usposobionych dam:

 • Maluj się w świetle dziennym (chyba że wykonujesz makijaż wieczorowy)
 • Rozprowadzaj podkład także na szyi i dekolcie, aby uzyskać jednolity koloryt
 • Stosuj róż i szminkę w tej samej tonacji kolorystycznej
 • Szminkę wcieraj w usta opuszką palca, w ten sposób uzyskasz bardziej naturalny efekt
 • Staraj się zachowywać naturalny kształt brwi
 • Podkreślaj delikatnie brwi cieniem, będziesz miała bardziej wyraziste spojrzenie
 • Nie dopasowuj koloru cieni do stroju, makijaż ma pasować do typu urody, a nie do sukienki bądź bluzki!
 • Nadaj skórze blasku stosując puder rozświetlający


Najważniejsze: Podkreślaj atuty i czerp radość ze swojego piękna!


Alina Roztoczyńska - wizażystka, specjalistka od kreowania wizerunku

Salon przy Gimnazjum nr 2 w Chojnowie

Tel. 668191811

Wtorki i czwartki od 15.00 do 20.00


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!Komentarze

Super zdjęcia,wizaż i stylizacje
zgłoś komentarz
Pani Alino bardzo dobrze, że Pni wróciła do Chojnowa ze swoimi usługami.
zgłoś komentarz
Dobrze, ze taki artykuł się ukazał, na pewno przyda się nie jednej pani.
zgłoś komentarz
Pani Alino bardzo dobry czas na powrót do naszego pięknego miasta , czas przedwyborczy to będą żniwa. Mam nadzieję że z tej płci brzydszej tez jest Pani w stanie coś zrobić. Wskazał bym Pani kilka przypadków w samorządzie które wymagały by Pani ręki i kilku poprawek bo jak wiadomo jak nas widzą tak nas piszą. Życzymy powodzenia !
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.