Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

"Jestem Eko, biorę Rower"

Autor Maciek
Data utworzenia: 09 maj 2013, 11:36 Wszystkich komentarzy: 6


"Jestem Eko, biorę Rower"
Firma ,Metal-Cynk-Konstrukcje Sp. z o.o zorganizowała akcję pod tytułem "Jestem Eko, biorę Rower". Kampania ma na celu zachęcić mieszkańców do korzystania z rowerów, dbając tym samym o ekologię. Niestety wciąż w naszych miastach rowerzyści mają mniejsze prawa, niż osoby poruszające się samochodami, brakuje ścieżek rowerowych i miejsc do parkowania rowerów. Biorąc pod uwagę te czynniki Prezes firmy Mieczysław Placety, postanowił zainwestować w nowy produkt, jakim są stojaki rowerowe. Produkty są wykonane bardzo solidnie, pokryte powłoką cynkowniczą, dającą zabezpieczenie antykorozyjne na 15 lat. Stojaki mają dodatkowa opcję - możliwość umieszczenia bannera reklamowego - dzięki temu przedsiębiorcy chętniej zamawiają stojaki rowerowe, gdyż możliwość wynajmowania powierzchni reklamowych generuje dodatkowy zysk.

Dlaczego społeczeństwo powinno wybierać rower?

Wybierając rower - przede wszystkim dbamy o środowisko- skażenie środowiska naturalnego to bardzo duży problem współczesności. Do jego rozwiązania nie przyczynia się rosnąca liczba samochodów, wręcz przeciwnie. Rower jest nielicznym środkiem transportu, który nie wydziela spalin. Dodatkowo, wybierając rower - dbasz o zdrowie. Ruch, ćwiczenia i spalanie kalorii - rower daje nam wszystko na raz i dodatkowy atut- po prostu przyjemność. Kolejnym argumentem przemawiającym za rowerem są pieniądze- rower jest zawsze gotowy do podróży i co najważniejsze, bezpłatny.

Kampania "Jestem Eko, biorę Rower" skierowana jest głównie do instytucji państwowych oraz przedsiębiorstw, ma na celu zachęcić dane podmioty do inwestowania w stojaki rowerowe i tym samym propagowania jazdy na rowerze. Podmioty, które biorą udział w akcji przede wszystkim pomagają dbać o środowisko. Korzyści dodatkowe jakie otrzymują to : rabat na zakup stojaków, możliwość reklamy i promocji, oznaczenie na stronie www, jako członek akcji oraz ukłon w stronę rowerzystów, którzy mają gdzie parkować swoje rowery.

Prezes firmy Metal-Cynk-Konstrukcje Sp.z o.o z okazji rozpoczęcia akcji, Urzędowi Miasta Chojnów ofiarował 15 stanowisk rowerowych, które zostaną umiejscowione w różnych częściach miasta.Komentarze

Chwali się. Podobnie jak pan Mieczysław Placety zachęcam do rowerowych wojaży - najlepiej wspólnych.
zgłoś komentarz
Bardzo dobry pomysł,tego brakowało
zgłoś komentarz
Wprawdzie stojaki są stojakami typu "wyrwij kółko". Jednak każda akcja promująca zdrowy styl życia powinna być powszechnie wychwalana.

Proponuję zorganizować wspólny wyjazd rowerowy, pozwalający poznać okolicę. Chętnie nawiążemy w tym celu kontakt - niestety maile do Metal-Cynku są odrzucane. Przedstawicieli firmy i innych zainteresowanych zapraszam oczywiście do kontaktu.
zgłoś komentarz
tylko,żeby ktoś nie potraktował tego hasła dosłownie i nie wziął sobie roweru he,he
zgłoś komentarz
gdy jestem w eko to ich nigdy nie ma ...chyba ich już nie sprzedają :D
zgłoś komentarz
Świetny pomysł, dobrze wiedzieć :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.