„Orzeł” rozwinął skrzydła w Chojnowie!

Data utworzenia: 01 maj 2013, 17:44 Wszystkich komentarzy: 8

Dziś o 14:00 biało niebiescy zmierzyli się z Orłem Zagrodno, który obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli rozgrywek. Jak to zwykle bywa wszyscy przeciwnicy Chojnowianki bardzo motywują się do meczu z naszą ekipą, gdyż pokonać Chojnów to prestiż.

Biało niebiescy rozpoczęli spotkanie od nacisku na bramkę rywala. Ekipa Orła dość często jednak kontratakowała. Jedna z takich akcji już w 20 minucie spotkania zakończyła się sukcesem. Piłkarze z Zagrodna zdobyli gola i cofnęli się do defensywy. Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła więcej goli.

Druga odsłona meczu to znacznie lepsza gra biało niebieskich, którzy ciągle napierali na bramkę rywala. Już w piątej minucie po przerwie Mydłowski umieścił futbolówkę w siatce rywala wyrównując wynik meczu. Obraz gry nie zmieniał się, piętnaście minut później Tucholski podwyższył rezultat na 2:1. Wydawałoby się, że wynik jest już pewny i mamy 3 punkty. Stało się jednak inaczej. W 85 minucie spotkania nasza defensywa, a w szczególności jej filar bramkarz popełnił błąd. Chcąc wybić piłkę Krupa – nasz golkiper trafił w napastnika rywala, który z łatwością umieścił ją w pustej bramce chojnowian.

„Wygrany” mecz zakończył się remisem 2:2 i podziałem punktów. Orzeł Zagrodno osiągnął minimalny cel zdobywając punkt.