Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Znakomita postawa młodzików w meczu z Miedzią Legnica!

Autor Maciek
Data utworzenia: 28 kwiecień 2013, 22:39 Wszystkich komentarzy: 0


Znakomita postawa młodzików w meczu z Miedzią Legnica!

Tuż przed południem młodziki chojnowianki rozegrali swoje kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem była Miedź Legnica, która dość dobrze poczyna sobie w tegorocznych rozgrywkach. W niezbyt dobrych warunkach atmosferycznych przyszło rywalizować młodym adeptom futbolu. Murawa była mokra i śliska, a ciemne chmury nad chojnowskim stadionem nie były dobrym prognostykiem. Jak się później okazało aura okazała się łaskawa i nie spadła ani jedna kropla deszczu.

Nasi młodzi piłkarze w pierwszej połowie spotkania grali bardzo wyrównanie. Obie ekipy stworzyły wiele sytuacji podbramkowych, po których padły 4 gole, po dwa dla każdej drużyny. Z trybun można było usłyszeć zadowolonych rodziców, którzy wspierali swoje pociechy.

Druga odsłona gry to pokaz piłkarskich umiejętności podopiecznych Piotra Seheniewicza. Dobra gra taktyczna i skuteczny napad pozwoliły zdobyć dwa kolejne gole i komplet punktów.

Mecz zakończył się wynikiem 4:2. Gole dla biało niebieskich zdobywali: Jędraszczyk 2x, Mietelski oraz Narożny.

Jako drudzy na murawie pojawili się trampkarze, którzy nie spisali się już tak dobrze ulegając Miedziance 1:4. Jest to już druga porażka z rzędu naszych piłkarzy. Liczymy, że kolejne spotkania przyniosą cenne punkty.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.