Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przedszkolaki z wizytą w Komisariacie Policji w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 19 sierpień 2011, 15:07 Wszystkich komentarzy: 0


Przedszkolaki z wizytą w Komisariacie Policji w Chojnowie
W dniu 19.08.2011 roku funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Chojnowie zorganizowali „dzień otwartych drzwi” Komisariatu Policji w Chojnowie. Gośćmi wizyty były dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie.Na spotkanie przybył wyjątkowy gość Komisarz Lew.

Policjanci wraz z Komisarzem Lwem podczas spotkania z dziećmi zwrócili uwagę na zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu pieszym i drogowym. Funkcjonariusze tłumaczyli również, jak zachować się w przypadku ataku psa czy zaczepki ze strony osoby nieznajomej. oraz do czego służy telefon alarmowy 112 i 997 – w jakich sytuacjach go używać i co przekazać osobie, która go odbierze.

Ponadto w związku z coraz częstszym korzystaniem z Internetu przez dzieci pojawia się problem ich bezpieczeństwa w sieci, dlatego też dzielnicowi przestrzegali przed oszustami, nieznajomymi i różnymi nietypowymi kontaktami w Internecie. Funkcjonariusze poinformowali uczniów, iż z pomocą poświęconym im serwisom mogą uczyć się jak mądrze i przede wszystkim bezpiecznie korzystać z Internetu.

Beneficjentom spotkania funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Chojnowie rozdali pamiątkowe gadżety w postaci breloków i balonów.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.