Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Mecz, który stał pod znakiem zapytania został rozegrany. Biało niebiescy wygrywają!

Autor Maciek
Data utworzenia: 06 kwiecień 2013, 19:38 Wszystkich komentarzy: 66


Mecz, który stał pod znakiem zapytania został rozegrany. Biało niebiescy wygrywają!

W dniu dzisiejszym odbyło się pierwsze spotkanie ligowe z udziałem KS Chojnowianka. Mecz, który wczoraj do godziny 11:00 stał pod znakiem zapytania został rozegrany. Sami zawodnicy byli nastawieni na grę jednak zarządca obiektu sportowego, ze względu na stan murawy, nie wyrażał zgody na rozegranie spotkania. Po szeregu konsultacji około godziny 12:00 zapadła pozytywna decyzja.

Dziś o godzinie 15:00 biało niebiescy podejmowali Iskrę Niedźwiedzice przed własną publicznością, która pomimo złej aury zjawiła się na trybunach. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando Chojnowian. Piłkarze z Niedźwiedzic jedynie bronili dostępu do własnego pola bramkowego. Już na początku pierwszej połowy meczu KS Chojnowianka stworzyła kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Gra ofensywna pozwoliła umieścić futbolówkę w siatce rywala, zdobywcą gola był Radosław Mihułka.

Druga odsłona spotkania to powielenie pierwszej połowy. Chojnowianie ciągle atakowali, jednak dobra defensywa Iskry nie pozwoliła na zdobycie kolejnych bramek.

Całe spotkanie zakończyło się rezultatem 1:0. Biało niebiescy zdobyli kolejne trzy punkty i nadal są liderem klasy A.

Pomimo wcześniejszych obaw o murawę okazało się, że nasza płyta była dobrze przygotowana na rozpoczęcie sezonu. Warto dodać, że nie wszystkie mecze tego weekendu odbędą się z powodu złych warunków na boiskach.

Już za tydzień w meczu wyjazdowym rywalizować będziemy z Olimpią Olszanica.


Komentarze

Nie spać, nie spać,nie spać...na www.e-legnickie.pl jest relacje i sporo zdjęć z meczu naszej Chojnowianki.Oni mogą a wy nie? Zimna się przestraszyliście czy burmistrz zabronił chodzić na mecze?
zgłoś komentarz
To i tak sukces że dzisiaj już na pisali o naszym meczu:):):)
zgłoś komentarz
Na stronie e legnica można przeczytać,że pani prezes wylądowała pod kroplówką,ponieważ MOKSIR dyrektor po raz któryś chciał odwołać mecz.Horodecki to filolog j polskiego ,więc majstrem od płyty boiska nie jest.
zgłoś komentarz
Mecz mógłby odwołać Witold Teresiak,ponieważ on daje jasny przekaz ,iż jest szefem obiektu.Ma spore doświadczenie.
zgłoś komentarz
Mecz mógłby odwołać Witold Teresiak,ponieważ on daje jasny przekaz ,iż jest szefem obiektu.Ma spore doświadczenie.
zgłoś komentarz
Za zakazem trenowania i grania na stadionie,za zamkniętym do dziś orlikiem stoi jedna osoba Serkies Janek.Stasiu Horodecki nie ma nic do powiedzenia w tym temacie.Serkies Janek nie podjął się mediacji w piątek ,by doprowadzić do meczu,wręcz przeciwnie za mecz obwiniał trenera,krzyczał itd.Pan Terasiak to pracownik MOKSIRU,przyjaciel Serkiesa,który wykorzystuje człowieka starszego w podeszłym wieku .Teresiak potrafi obrażać trenerów przy zawodnikach,przerywać trening wjeżdzając kosiarką na boisko.
zgłoś komentarz
Nie skupiajcie się na osobach trzecich tylko piszcie o grze Ks Chojnowianka bo tego dotyczy wątek tutaj która moim zdaniem po wynikach w sparingach zagrała beznadziejnie. Iskra nie miała siły kopać piłki, stali patrzyli a Chojnów nieudolnie grał opierając się na kiwaniu i indywidualnych akcjach. Zero składu i ładu w grze. Olszanica za tydzień u siebie będzie zasuwała i zobaczycie jaki będzie wynik. W klasie O z taką grą nie mamy czego szukać. Będziemy jedynie dostarczycielem pkt.
zgłoś komentarz
A Ty chłopie nie krytykuj liczą się punkty dopiero pierwszy mecz Iskra się spieła postawiła na obronę zmieniła brakarza po rudzie jesiennej. Dobrze napisali w komentarzach na elegnickie zero dopingu ze strony kiców tylko krytyka jak zwykle. Piłkarze do tego przywykli grają swoje i idą do przodu ich pasją jest gra wszą krytyka.
zgłoś komentarz
No jak będą grać z taką pasją to z klasy A nie wyjdą a pani prezes pożegna się z funkcją.Gdzie osobisty sekretarz pani prezes ? świata widzę jest, ale sekretarz .
zgłoś komentarz
Pan Sekretarz w Rokitkach spędza czas.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.