Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kabaret "Made in China" gwiazdą tegorocznych "PeKaeSów"! Bilety do wygrania!

Autor admin
Data utworzenia: 04 kwiecień 2013, 16:06 Wszystkich komentarzy: 4


Kabaret "Made in China" gwiazdą tegorocznych "PeKaeSów"! Bilety do wygrania!

W przyszły piątek salę widowiskową MOKSiR szczelnie wypełni gromki śmiech. Stanie się tak za sprawą VII edycji Przeglądu Kabaretów Szkolnych „PeKaeSy”. Organizatorzy na zgłoszenia czekali do 22 marca br. Spośród wszystkich zgłoszeń wybrano pięć zespołów. Jednak występ szkolnych kabaretów to nie wszystko. Na popołudnie organizatorzy przygotowali niespodziankę – występ kabaretu „Made in China”!

Kolejna edycja przeglądu kabaretowego odbędzie się w sali widowiskowej MOKSiR o godzinie 10.00. Wówczas na scenie zobaczymy pięć zespołów szkolnych, dla których śmiech jest sposobem na życie. Do tegorocznych „PeKaeSów” zakwalifikowały się:

  • Babsztyle GOKiS Gromadka
  • Enerdowskie pływaczki LO nr. 17 we Wrocławiu
  • Socratiron z Katowic
  • Byle do Przodu MOKSiR w Chojnowie
  • Na czworaka PZS w Chojnowie

W tym roku występy młodych i zdolnych uczniów oceniać będą członkowie kabaretu „Made in China”.

O godzinie 18.00 na scenie MOKSiR zobaczymy w akcji jurorów. Kabaret „Made in China” wbrew nazwie jest produktem rdzennie polskim i co najważniejsze – bardzo śmiesznym. Kiedyś był nagradzany w konkursach kabaretowych. Teraz nie jest bo w konkursach już nie występuje. Choć na konkursach bywa w innej roli, czego dowodem jest obecność kabareciarzy na chojnowskich "PeKaeSach".

Kabaret „Made in China” wystąpi w sali widowiskowej MOKSiR w Chojnowie 12 kwietnia 2013 r. o godz. 18.00. Bilety w cenie 15 zł można nabyć w chojnowskim sklepie "Iskierka", u organizatorów (Zofia Łabuz, Dariusz Wołoszyn) oraz w MOKSiR przed rozpoczęciem występu. Serdecznie zapraszamy, dobra zabawa gwarantowana!

Organizatorem "PeKaeSów" jest Stowarzyszenie Pomocy Uczniom Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie "WSPARCIE" we współpracy z: Powiatowym Zespołem Szkół w Chojnowie, Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących w Chojnowie "DAJMY SZANSE". Patronat honorowy nad tegoroczną edycją imprezy objął Starosta Powiatu Legnickiego.


KONKURS

Mamy dla Was dwa bilety na piątkowy występ kabaretu „Made in China”. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie i wysłać odpowiedź na adres konkursy@chojnow.pl do 11 kwietnia 2013 r. w temacie wpisując „Kabaret”. Dodatkowo w treści e-maila należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu.

Oto pytanie konkursowe:

  • Kabaret „Made in China” ma w składzie rodowitego Chojnowianina. Podaj jego imię i nazwisko.


fot. madeinchina.art.pl


Komentarze

ciekaw jestem jak w tym roku wypadna kabarety.w zeszlym z tego co pamietam bylo licho z publika ale i bilety chyba tez drozsze.tylko kabaeret tez slawniejszy byl
zgłoś komentarz
El_Nino obserwując to co się dzieje wśród chojnowskiej społeczności to na pewno szału nie będzie. Ale narzekają wszyscy, że nic się nie dzieje.
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about finance tips uk, top finance tips, top money recommendations, excellent money ideas, dave ramsey finance tips, I highly recommend this good financial ideas profile or for worthwhile finance ideas, finance tips images, top financial words of advice, good finance words of advice, insider finance tips, peruse this good financial recommendations page.
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about sell my car nj, buy my car commercial, car valuation app india, sell my car, buy my car dfw, google:suggestrelevance, we buy any car valuations, car buyers nc, buy my car vin, car buyer's order, I highly recommend this top car buyers tips forum
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.