Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Medalista Igrzysk Olimpijskich na 3 urodzinach Champion Chojnów Powiat Legnicki

Autor Maciek
Data utworzenia: 25 marzec 2013, 15:53 Wszystkich komentarzy: 2


Medalista Igrzysk Olimpijskich  na 3 urodzinach Champion Chojnów Powiat Legnicki

Kilkanaście pucharów, wiele złotych, srebrnych i brązowych medali powitało wszystkich gości na gali z okazji III urodzin klubu bokserskiego Champion Chojnów Powiat Legnicki. Stół zastawiony trofeami naszych młodych sportowców zaskoczył wszystkich przybyłych na imprezę. W sobotni wieczór o godzinie 20.00 rozpoczęły się trzecie urodziny naszego klubu.

Ceglany Dworek tego wieczoru gościł wszystkich, którzy do tej pory wspierali Champion Chojnów Powiat Legnicki. Na gali pojawili się m.in.: Wojciech Bartnik – brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich, Tyberiusz Kowalczyk – Mistrz Polski Strongman, Włodzimierz Zgierski - wielokrotny reprezentant Polski. Ponadto zjawili się także chojnowscy biznesmeni, którzy czynnie wspierali klub: Daniel Janusz, Jarosław Jóźwiak, Artur i Grzegorz Działo, Mariusz Cichoński, Bartłomiej Giersok, Jan Wengrzyn.


Trzecie urodziny naszego klubu bokserskiego rozpoczęły się od krótkiej przemowy, powitania wszystkich przybyłych gości, a także sportowców, którzy dostarczyli nam nie lada wrażeń i emocji zdobywając liczne trofea. Bartosz Nowak w kilku słowach odniósł się do boksu jako dyscypliny sportowej:

Boks to piękny sport, który ma czytelne reguły, jest sztuką walki i charakteru… Mnie osobiście nauczył jeszcze tego, że walka to nie próba i że nie ma powtórek, tak samo jak w życiu.


Przemowa zakończyła się podsumowaniem 3 lat działalności klubu:

Na bokserskiej arenie istniejemy od 3 lat, w tak krótkim czasie nasi reprezentanci zdobyli

- 7 medali Mistrzostw Polski

- 15 medali z Mistrzostw Dolnego Śląska

- 3 Puchary Polski

- Kilkukrotnie nasi zawodnicy reprezentowali nasz kraj z orzełkiem na piersi – a to dopiero początek!

Zaraz po przemowie podziękowano również trenerowi Arkadiuszowi Lewandowskiemu za trud jaki włożył w pracę z młodymi adeptami boksu. Daniel Janusz przekazał drobny upominek szkoleniowcowi w postaci tarcz treningowych.


Z drobnym opóźnieniem na galę przybył Wojciech Bartnik , który tego samego dnia przebywał na Mistrzostwach Polski Seniorów. Prezes Dolnośląskiego Związku Bokserskiego w samych superlatywach wypowiadał się o chojnowskim klubie:

Chojnowski klub działa niesamowicie prężnie. To niesamowite, że w przeciągu 3 lat udało się osiągnąć tak wiele. Na największe brawa zasługują sami zawodnicy oraz trener bez którego nie byłoby tylu sukcesów. Praca Arkadiusza Lewandowskiego jest nie do pominięcia, wie czego oczekuje i dąży do celu. W niedalekiej przyszłości cały ten trud będzie procentował nie tylko w naszym regionie, ale i kraju.


Po części oficjalnej rozpoczęto świętowanie 3 urodzin klubu. Impreza odbyła się bardzo przyjemnej atmosferze. Wszyscy zaproszeni bawili się wyśmienicie.Komentarze

wow!3 lata i tyle medali to wielki sukces.fajnie ze do nazwy wrocl chojnow.ggratulujemy trenerowi podejscia do mlodych zawodnikow a im sukcesow bo w takim krotkim czasie zrobic wielkie cos z niczego to wielki sukces jest. oby tak dalej
zgłoś komentarz
Gratulacje za osiągnięcia :) tak sobie patrze na te zdjęcia i przypomina MI się jedno powiedzonko :) ojców sukcesu jest wielu..... nie będę go kończył bo życzę klubowi wszystkiego naj naj naj
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.