Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

„Koncert życzeń” w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Autor admin
Data utworzenia: 20 marzec 2013, 10:26 Wszystkich komentarzy: 2


„Koncert życzeń” w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Pierwszego dnia wiosny w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie odbędzie się spotkanie dla seniorów w ramach trwającego „Tygodnia z Internetem”. Spotkanie nosić będzie tytuł „Koncert życzeń”. W jego trakcie uczestnicy wyruszą w muzyczną podróż, podczas której będą mieli okazję odkryć zasoby serwisu YouTube.

Spotkanie jest częścią międzynarodowej kampanii „Tydzień z Internetem 2013”, która ma zachęcić jak najwięcej osób do korzystania z sieci, a także pokazać różne ciekawe i pożyteczne zasoby, jakie można w niej znaleźć.

Podczas jutrzejszego „Koncertu życzeń” uczestnicy wspólnymi siłami wyszukają, a następnie odsłuchają ulubione utwory. Dla odważnych przewidziano również możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych! Na spotkaniu na pewno nie zabraknie muzycznych wspomnień, anegdot, wspaniałej zabawy i sporego hałasu. Wiemy również, że Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie przygotowała sporo atrakcji na ten dzień.

Zapisy wciąż trwają – zainteresowanych prosi się o kontakt z Działem dla Dorosłych (tel. 76/818 83 46).

Czwartek, 21 marca 2013, godz. 17.00, Miejska Biblioteka Publiczna


Tydzień z Internetem 2013 to międzynarodowa kampania trwająca od 18 do 24 marca, koordynowana przez Telecentre-Europe. W poprzednich dwóch edycjach udział wzięło ponad 250 tysięcy osób z kilkudziesięciu krajów, w tym 15 tysięcy osób z Polski. Polską edycję kampanii koordynują: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo oraz Stowarzyszenie Miasta w Internecie. Spotkania przeprowadzane w ramach kampanii mają pokazać ciekawe i praktyczne możliwości wykorzystania różnorodnych zasobów Internetu i zastosowań nowoczesnych technologii. Tematem przewodnim jest eksperymentowanie.Komentarze

Tak na pewno na tych rupieciach gdzie flasch player był aktualizowany z rok do tyłu coś obejrzą :) ci to mają pomysły .Inne aktualizacje czy braki sterowników przemilczę bo brak słów.Kto się zajmuje tymi rupieciami w bibliotece ,czy bierze za to kasę ?
zgłoś komentarz
to nie czasem administrator strony urzedowej i wlasciciel sklepu komputerowego ? no chyba ze profesjonalna informatyczka z um hehe
szkoda ze do seniorow sie nie zaliczam to szybciej bym prace skonczyl i skoczyl do biblioteki zobaczyc jak sobe radza
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.