Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Pisanki, kraszanki, kartki świąteczne - po kiermaszu wielkanocnym w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 18 marzec 2013, 11:43 Wszystkich komentarzy: 2


Pisanki, kraszanki, kartki świąteczne - po kiermaszu wielkanocnym w Chojnowie

W sobotni poranek w sali edukacyjnej Domu Schrama ze swoimi ręcznie robionymi małymi dziełami sztuki zaprezentowali się miejscowi i okoliczni artyści podczas kiermaszu wielkanocnego. Na rozstawionych stołach podziwiać, a następnie zakupić można było piękne pisanki, kartki wielkanocne i wiele innych ozdób, które idealnie zdobiłyby świąteczny stół .

- Była to dla mnie cudowna informacja, że będę mogła kupić pięknie zrobione ozdoby wielkanocne zachowując przy tym unikatowość – powiedziała nam jedna z grupki pań goszczących na kiermaszu. – Przed sobotnimi zakupami postanowiłam zadbać o wielkanocny stół. Jako, że nie mam czasu i umiejętności wolę zdać się na prawdziwych artystów – komplementowała zachwycona działami, które spotkać można było w Domu Schrama.


Kiermasz wielkanocny ściągnął do Domu Schrama wielu zainteresowanych. Mała sala edukacyjna momentami miała problemy z pomieszczeniem wszystkich osób.

Dość słów, spójrzmy na zdjęcia.
Komentarze

Kiermasze i festyny organizowane przez urząd miasta porażają frekwencją :) ale dość słów zdjęcia mówią same za siebie.
zgłoś komentarz
nie no nie sposób nie zgodzić się z przedmówcą, wprost przeciwnie nie widzę nic na przeciw. Zdjęcia oddają emocje panujące podczas kiermaszu i swoistego rodzaju atmosferę przedświąteczną która udzieliła się z pewnością za sprawą ducha świętego. albo coś w tym stylu.
wygląda na to że wszyscy dobrze się bawili i byli zadowoleni w takim razie popieram jednak martwi mnie to że skoro to takie głębokie kościelne święto i atmosfera to gdzie był ksiądz? czy świąteczne artykuły zostały namaszczone przez kościół ? czy to początek rozłamu w mieście ? Matko Boska to pewnie dlatego nikt nie komentuje. Ale się narobiło.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.