Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Poczuj film każdym zmysłem! KONKURS!

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 11 marzec 2013, 12:53 Wszystkich komentarzy: 0


Poczuj film każdym zmysłem! KONKURS!

W Galerii FERIO w Legnicy powstało kino 5D dla najmłodszych widzów. Już od początku lutego 2013 r. dzieci mogą cieszyć się niezwykłymi efektami, które daje najnowsza technologia.

Trójwymiarowy obraz i efekty dźwiękowe to tylko przedsmak tego, co spotka nas w kinie 5D.

Widz doświadcza warunków atmosferycznych (np. podmuchów wiatru) i dynamiki, widzianej na ekranie. Fotele poruszają się niczym na kolejce górskiej, twarz smuga wiatr, a dodatkowo nikt nie wyjdzie z kina suchy :)


Filmy, które można zobaczyć w kinie 5D to przede wszystkim propozycje dla rodzin z dziećmi. „Prehistoryczna przygoda” przenosi widzów w czasy dinozaurów. „Magiczny trójkąt” jest podróżą po równoległych światach, pełnych przyrodniczych niespodzianek. A „Dracula”, mimo groźnej nazwy, opowiada o przygodach dwóch chłopców, którzy wybrali się na wycieczkę do Transylwanii. Natomiast „Zwierzęce Laboratorium” zaskoczy pod wieloma względami: słoń ucieka przed myszami, przed nosem latają pszczoły, a wąż z bliska pokazuje swoje kły... Film zapewni rozrywkę starszym dzieciom i ich rodzicom.


Kino 5D znajduje się na Placu Zabaw Kinderplaneta w CH FERIO. Bilet kosztuje 10 zł dla klientów indywidualnych, którzy korzystają z placu, 5 zł dla grup zorganizowanych i osób organizujących w sali urodziny, co w ostatnim czasie stało się ogromną atrakcją, która dodatkowo sprawia, że urodziny dzieci są jeszcze bardziej magiczne niż do tej pory. Można również skorzystać z Kina nie wchodząc na plac zabaw, wtedy bilet kosztuje 15 zł. Pełen repertuar oraz więcej informacji można znaleźć na: www.kinderplaneta.pl.Dodatkowo dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są bilety wstępu na Plac Zabaw Kinderplanety oraz do Kina 5D. Aby zdobyć jeden z nich należy odpowiedzieć na trzy proste pytania. Oto one:

  1. Jakie atrakcje poza trójwymiarowym obrazem i efektami dźwiękowymi zapewnia Kino 5D w Kinderplanecie?
  2. Wymień tytuły filmów (min. 4), które można zobaczyć w Kinie 5D
  3. Podaj nazwę Centrum Handlowego, w którym znajduje się Kinderplaneta

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkursy@chojnow.pl w tytule wiadomości wpisując "Kino 5D", w treści poza poprawnymi odpowiedziami imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Konkurs trwa do 17 marca 2013 r.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.