Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Biało niebiescy ulegli Miedzi II Legnica w ostatnim sparingu przed rundą wiosenną.

Autor Maciek
Data utworzenia: 11 marzec 2013, 09:14 Wszystkich komentarzy: 6


Biało niebiescy ulegli Miedzi II Legnica w ostatnim sparingu przed rundą wiosenną.

KS Chojnowianka rozegrała ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej. Rywalem była Miedź Legnica II. Spotkanie odbyło się na sztucznej nawierzchni przy boisku Miedzi Legnica. Niestety w tym sparingu biało niebiescy nie dali rady zwyciężyć. Ostatnie mecze to same zwycięstwa, więc i tym razem liczyliśmy na sukces. Nasi seniorzy finalnie ulegli legniczanom 4:0. Mecz odbył się w dość dobrych warunkach pogodowych, piłkarze nie mieli zatem powodów do narzekań. Warto dodać, że piłkarze Miedzi grają w IV lidze.

Wszyscy fani futbolu oczekują już najbliższego weekendu, gdyż startują rozgrywki. Biało niebiescy będą mieli szansę zrewanżować się ekipie z Siedlisk za pierwszą porażkę. O wynikach ligowych będziemy informowali na bieżąco.


Komentarze

no jak to mówią raz na wozie a raz pod wozem , baba z wozu koniom lżej

nie zawsze można wygrywać ale trzymam kciuka za pierwszy mecz
zgłoś komentarz
Takie sparingi z silnym przeciwnikiem też są dobrym sprawdzianem dla trenera który wyłapał gdzie mamy słabsze ogniwa aby w przyszłości zrobic dobre transfery na tych pozycjach.Awans do okręgówki mamy pewny a w okręgówce dwa trzy dobre transfery i bedzie dobrze-4liga nasza:):)
zgłoś komentarz
krasnal 4 liga jednak nie wydaje mi sie dobrym pomyslem.na 4 lige trzeba sporo pieniedzy i jednak duzych zmian chociazby w zarzadzaniu klubem
zgłoś komentarz
Czytam historię marzeń o 4 lidze to mnie trochę śmieszy,na razie jesteśmy w kasie piłki podwórkowej .Czeka nas ważny mecz z Siedliskami ,jeśli przegramy chyba tracimy pozycję lidera i szanse na wejście do okręgówki .Proszę po kolei ,wpierw trzeba awansować do okręgówki i tam walczyć o dobry wynik za rok o tej samej porze pogadamy jak awansujemy do okręgówki o szansach 4 ligi która na tą chwilę jest poza naszym zasięgiem ,nasz zasięg to okręgówka .
zgłoś komentarz
Przed Chojnowianką cała runda do rozegrania,czyli 15 meczów.jeden mecz z siedliskami nie zdecyduje o awansie czy spadku.Zwycięstwo to malutki kroczek na przód,porażka w tył.Będą zwycięstwa i porażka pewnie przytrafi się,ale zapewne Chojnowianka wywalczy awans do l.okręgowej.Pisanie o 4 lidze w tym momencie nie ma sensu,bo należałoby awansować do okręgówki na początek .
zgłoś komentarz
Co do sparingu :rezerwy miedzi to b. dobry zespół.pare dni temu pokonały rokitki 9:1,istny pogrom!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.