Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dodatkowe środki - Filia w Chojnowie

Autor PUP Chojnów
Data utworzenia: 11 sierpień 2011, 13:22 Wszystkich komentarzy: 0


Dodatkowe środki - Filia w Chojnowie
Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy Filia Chojnów informuje, że w związku z pozyskaniem dodatkowych środków, od dnia 15.09.2011 r. do dnia 07.10.2011 r. będzie przyjmował wnioski od osób bezrobotnych o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Posiedzenie Komisji oceniającej wnioski odbędzie się w dniu 10.10.2011 r.

PUP Filia Chojnów dysponuje środkami w wysokości 200.000 zł.

Rozdysponowanie środków oparte będzie m.in. o kryteria i wskaźniki efektywności zatrudnieniowej określonej w Planie działania na rok 2011 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Informujemy, że z dniem 2 sierpnia 2011 r. zmianie uległo rozporządzenie w sprawie dokonywania z Funduszu Pracy refundacji koszów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego oraz przyznawania bezrobotnemu jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej (Dz.U. Nr 155, poz. 922).

W związku z tym będą obowiązywały nowe wnioski o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Wnioski dostępne będą od dnia 17.08.2011 r. na stronie internetowej PUP Legnica oraz w siedzibie Filii Chojnów (pok. nr 6, parter)

Wnioski na nieobowiązujących drukach będą zwracane bez rozpatrzenia.
Szczegółowe informacje oraz dokumenty potrzebne do złożenia wniosku o dotację znajdą państwo na stronie www.puplegnica.pl

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.