Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Bolesławieckie Święto Ceramiki - zapraszamy mieszkańców Chojnowa i okolic

Autor admin
Data utworzenia: 17 sierpień 2011, 08:00 Wszystkich komentarzy: 0


Bolesławieckie Święto Ceramiki - zapraszamy mieszkańców Chojnowa i okolic

Piątek upłynie pod nazwą Ceramika w Ogniu. To właśnie tego dnia odbędzie się Ceramiczna Parada, podczas której tradycyjnie już odbędzie się Konkurs na Najciekawsze Przebranie.

Oprócz dobrej zabawy, gwarantujemy atrakcyjne nagrody! Wcześniej jednak nastąpi otwarcie Miasteczka Animacji Ceramicznych, połączone z Prezentacją Małych Ceramików. Będzie to konkurs dla najmłodszych. Natomiast samo Miasteczko Animacji Ceramicznych na stałe wpisało się już w Bolesławieckie Święto Ceramiki. Każde dziecko znajdzie w nim coś dla siebie. W programie warsztaty toczenia na kole, malowanie i stempelkowanie biskwitów oraz letnia przygoda z ceramiką. Dodatkowo trwać będą zajęcia plastyczne – Barwy Miasta, Zmalowane wakacje oraz „Herb Bolesławca”. O północy zapraszamy na barwne widowisko plenerowe Miasto Ognia. Spodziewajcie się szczudlarzy, ognia i fajerwerków. Dodatkowo na skarpie w Rynku płonąć będzie piec ceramiczny Rydwan Ognia, autorstwa Mateusza Grobelnego. Ruszą także występy na małej i dużej scenie. Na Pl. Piłsudskiego wystąpią RANDOM, Ceramik Jazz Band oraz Świnka Halinka. Gwiazdą tego dnia będzie grupa Happysad - polska grupa wykonujące muzykę rockową.
Sobota to Ceramika malowana miłością. Miasteczko Animacji Ceramicznych opanuje Kolorowy Cyrk, w programie którego znajdują się interakcje szczudlarskie, puszczenie baniek mydlanych, konkursy i warsztaty oraz wiele innych atrakcji. Na małej scenie zaprezentują się młodzi - wystąpią Canon i Canonki, Break Dance APS Bunt, a następnie wystąpi Szkoła Tańca Flamenco CARMEN oraz Szkoła Tańca Orientalnego ARABESKA. W

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.