Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnowianka wśród najlepszych w konkursie "Jestem szefową"!

Autor admin
Data utworzenia: 05 luty 2013, 14:08 Wszystkich komentarzy: 15


Chojnowianka wśród najlepszych w konkursie "Jestem szefową"!

Uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie – Anna Szprycha została jedną z dwudziestu finalistek konkursu „Jestem szefową” zorganizowanego przez Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania, panią Agnieszkę Kozłowską – Rajewicz we współpracy z Minister Edukacji Narodowej Krystyną Szumilas. Gratulujemy!

W konkursie udział brało 360 uczennic szkół ponadgimnazjalnych. Anna Szprycha znalazła się w gronie 20 finalistek konkursu „Jestem szefową”. Jego celem było przełamywanie stereotypów oraz promowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku kobiet.


Uczennica chojnowskiej szkoły została nagrodzona za opowiadanie „Walczę o swoje marzenia”. Przedstawiła w nim pracę kobiety na stanowisku szefowej w firmie produkującej samochody. Nagrodą dla Anny Szprychy jest uczestnictwo w ministerialnym programie rozwojowym zawierającym takie elementy jak szkolenia z umiejętności przywódczych, mentoring i wizyty studyjne w wybranych instytucjach, spotkania z kobietami pełniącymi najwyższe funkcje kierownicze w świecie polityki, biznesu oraz mediów.


Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Więcej zdjęć: powiat-legnicki.euKomentarze

gratulację dla młodzieży , widać rosną następcy , brawo !
mamy nadzieję że urząd nie zapomni docenić tego wyniku dodatkową nagrodą , takich ludzi nam trzeba , podobno przyszłym burmistrzem ma zostać kobieta - wiadomości nieoficjalne
zgłoś komentarz
Marok byle nie dewotka z rodzin katolickich i nauczycielka .Niestety ale ja słyszałem że burmistrz ma namaścić jak Putin swojego następcę które jego klerykalną spuściznę przejmie ,ma już owy kandydat wprawę bo kilkanaście lat służył do mszy i wedle słów biskupa widzi w szkole wszędzie Jezusa .Na plakatach wyborczych widzę jego rozpromienioną twarz na tle rynku i Chemika jako jego zasługi .Tak że różne glosy chodzą.
zgłoś komentarz
Kto to Psymon?
zgłoś komentarz
Bylu powiedz ty piszesz czy mówisz o sobie w trzeciej osobie ?
zgłoś komentarz
Kim jest ten kandydat Psymonie namaszczony na burmistrza przez Janeczka?
zgłoś komentarz
Jeszcze nie jest ,niby ma być .Kim ? jeśli to prawda czas pokaże.
zgłoś komentarz
Widzisz to tylko takie gdybanie ,różne przecieki są z UM ,Marko twierdzi że niby kobieta,do wyborów masa czasu więc trzeba czekać.
zgłoś komentarz
Marko tylko ze w chojnowie chyba jeszcze taka kobieta sie nie narodzila coby mogla wygrac z naszym burmistrzem. Nie zebym mial cos przeciwko kobietom, ale to musialby byc ktos z ogromna sila przebicia. W ogole to wydaje mi sie ze pomimo sporej krytyki obecnego wlodarza, sa nikle szanse ze ktokolwiek go w starciu pokona. Pamietajcie ze duzo osob,zwlaszcza starszych glosuje na znane nazwisko.
zgłoś komentarz
Pokona,jest taka kobieta,która ma poparcie szerokie i układy z klerem.Zdziwicie się,Janko nie da rady tym razem,już poznali go.


zgłoś komentarz
"Ma układy z klerem" to się domyślam,będzie tak samo źle albo jeszcze gorzej.Nie wierzę aby ministrant wygrał czwarty raz tym bardziej słyszałem że niema zamiaru startować .Pomarańcze rozdawane dewotkom pod kościołem teraz już raczej by nie wystarczyły.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.