Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Do you speak English? Rusza kurs angielskiego dla seniorów!

Autor admin
Data utworzenia: 30 styczeń 2013, 10:30 Wszystkich komentarzy: 19


Do you speak English? Rusza kurs angielskiego dla seniorów!

W piątek 1 lutego br. w Domu Schrama odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich seniorów zainteresowanych nauką języka angielskiego. Zapraszamy!

Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności językowe bądź rozpocząć naukę języka angielskiego – będzie ku temu okazja. W najbliższy piątek (1 lutego 2013 r.) o godzinie 18.00 w „Chemiku” odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich seniorów z Chojnowa i okolic zainteresowanych nauką języka angielskiego.

Zapraszamy zainteresowanych!


Źródło: MOKSiRKomentarze

tym Rafałkiem to się nieprzejmujcie to stały bywalec u burmistrza i jego przydupas.Janek obiecanek pstyka w pale a Rafałek leci za kileiszek wódki.kampkę. poklepanie po plecach.też donosi mu co w mieście słychć .
zgłoś komentarz
Drodzy Państwo Wasza dyskusja wymyka się Wam spod kontroli. Wracamy do tematu lub kończymy dyskusję.
zgłoś komentarz
Malinda - mam nadzieje że podjęta wobec ciebie metoda wychowawcza zaskutkuje i następnym razem długo zastanowisz się zanim nazwiesz kogoś trolem. jeśli nadal będziesz to robił wiesz co cie czeka. twoj wybór. jeśli masz ochotę ujawnię sie tobie jeszcze dziś , powiedz tylko słowo a wieczorem wpadne z kolegami na kolacje i szerzej omówimy temat. tu jak widzisz temat przewodni jest zdecydawanie inny . Z przyjemnością poniose konsekwencje - zauważ że byłeś prowodyrem tej sytuacji.

moje zdanie w większości propozycji moksiru jest takie a nie inne i wynika z ogólnych wyników ich działań , przykładem jest wielka orkiestra świątecznej porażki , szachy. Jeśli natomiast wbrew moim oczekiwaniom pomysł ten okaże się być bardzo trafiony i bedzie3 cieszył sie szerokim zainteresowaniem w co wątpie nie omieszkam tego opisać z mojego punktu widzenia.
zgłoś komentarz
Wyraże wtedy podziw i aprobatę do tego typu działań , w obecnej jednak chwili patrząc przez pryzmat tegortocznych osiągnięć moksiru uważam że ta propozycja nie trafi w grupę do której jest skierowana - dlatego też organizator czy też administrator w odpowiedzi na pytania jakie zadałem ustanowił podpórke dla moksiru w postaci stwierdzenia "Dodatkowo - jeśli nie-seniorzy również mieliby ochotę uczestniczyć w spotkaniu organizacyjnym to MOKSiR zaprasza."
zgłoś komentarz
kurcze jak ten czas szybko z babcią leci , przegapiłem zapisy na kurs angielskiego i w związku z tym mam małe pytanie dotyczące zebrania organizacyjnego. Co ustalono ? kiedy pierwsza lekcja? ile będzie grup wiekowych i stopni zaawansowania ?
zgłoś komentarz
szanowny panie administratorze zwracam się z pytaniem ilu było uczestników i jakie grupy wiekowe utworzono? czy potrafi pan odpowiedzieć ? czekam i czekam w końcu babcia pojedzie i będę niezadowolony
zgłoś komentarz
W spotkaniu uczestniczyło 18 osób, które wyraziły chęć uczestnictwa w zajęciach. Do tej grupy dopisała się jeszcze jedna osoba.

W piątek startują zajęcia pierwszej grupy które trwać będą dwie godziny lekcyjne (2x45 minut).

W spotkaniu, poza seniorami, udział wzięła również jedna młodsza osoba, która uczestniczyć będzie w zajęciach na poziomie podstawowym z pozostałymi osobami.
zgłoś komentarz
Szanowny Panie Admin-ie
chciałbym Panu podziękować we własnym imieniu jak i w imieniu Babci.
ze swej strony pragnę wyrazic podziw dla Pańskiego profesjonalizmu dla załatwiania spraw poruszanych na tym forum. to właśnie profesjonalne podejście do sprawy rózni Państwa portal w od i forum od e-imformator które to forum praktycznie umarło przez brak odpowiedniego podejścia do uzytkowników i wprowadzenie 3 sty 2013, o 10:29 pełnej moderacji forum.

po raz kolejny dziękuje za profesjonalne podejście do sprawy. kat trzymać !
zgłoś komentarz
jak się okazało kurs języka angielskiego cieszy się zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta. w dniu wczorajszym znajomy był w tej sprawie u samego p. Staszka i dowiedział się że jest grupa 16 osobowa która uczęszcza na spotkania które trwają dwie godziny lekcyjne. Dodatkowo są zainteresowani do zapisu na następną grupę.

a jednak p. Staszek coś potrafi - zaskoczyć ;-)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.