Porażka biało niebieskich w sparingu zimowym

Data utworzenia: 27 styczeń 2013, 10:24 Wszystkich komentarzy: 22

Juniorzy starsi Miedzi Legnica, których trenerem jest Hubert Łysy pokonali w zimowym sparingu Chojnowiankę Chojnów 3:0. Mecz rozgrywano systemem 3 x 30 minut. W każdej z tercji legniczanie zdobyli po golu. Najpierw w 20 minucie Patryk Mirek pokonał bramkarza Chojnowianki. Testowany w szeregach Miedzi zawodnik Granicy Bogatynia wykończył głową dośrodkowanie w pole karne. W drugiej tercji, a dokładnie w 48 minucie, na listę strzelców wpisał się Krystian Mika. Wynik ustalił po solowej akcji Wojtasińskiego - Majkowski.

Miedź LDJS Legnica - Chojnowianka Chojnów 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Bramki:20' Mirek, 48' Mika, 78' Wojtasiński.