Query error chojnow.pl - Finał zmagań o Puchar Wójta Gminy Chojnów
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Finał zmagań o Puchar Wójta Gminy Chojnów

Author: ziomalek81
Creation date: 08 August 2011, 09:39 All comments: 0


Finał zmagań o Puchar Wójta Gminy ChojnówW niedzielę na boisku w Rokitkach odbył się finał turnieju o Puchar Wójta Gminy Chojnów. W finale spotkały się drużyny Czarnych Rokitki oraz Iskry Niedźwiedzice, które tydzień wcześniej zapewniły sobie awans w rozgrywkach grupowych.
W roli faworyta grała drużyna z Rokitek, która aktualnie występuje w rozgrywkach klasy okręgowej. Drużyna z Niedźwiedzic występuje obecnie w A klasie (jedna klasa niżej).
I tak jak przewidywało większość niezależnych obserwatorów niespodzianki nie było, choć po pierwszej połowie mimo przewagi drużyny z Rokitek wynik spotkania był bezbramkowy. Druga połowa to dominacja drużyny Czarnych, która stworzyła sobie kilkanaście dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Jedną z nich wykorzystał Tomasz Haniecki, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Kamila Białka otwierając wynik spotkania. Druga bramka również była autorstwa Tomka Hanieckiego, który tym razem po indywidualnej akcji silnym strzałem z 20m umieścił piłkę w samym okienku bramki Iskry. Trzecią bramkę zdobył Paweł Ziomek, który wykorzystał dokładne podanie Mateusza Gołębiewskiego. Iskra również starała się zagrozić bramce drużyny Czarnych. Jedna z takich akcji przyniosła efekt, co w rezultacie ustaliło wynik spotkania na 3-1 dla drużyny Czarnych Rokitki.
Tym samym drużyna Czarnych Rokitki po raz kolejny wygrała cały turniej, dzięki czemu po meczu otrzymała z rąk Wójta Gminy Chojnów pamiątkowy puchar oraz dyplom za zdobycie pierwszego miejsca w turnieju.
Gratulujemy drużynie Czarnych Rokitki i życzymy powodzenia w rozpoczynających się niedługo rozgrywkach ligi okręgowej.

Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.