Query error chojnow.pl - Chojnowska półkolonia odwiedza Komisariat Policji
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowska półkolonia odwiedza Komisariat Policji

Autor asp. Tomasz Jagielski
Data utworzenia: 05 sierpień 2011, 15:03 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowska półkolonia odwiedza Komisariat Policji

W dniu 03.08.2011 roku funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Chojnowie zorganizowali „dzień otwartych drzwi”  Komisariatu Policji w Chojnowie. W naszej jednostce gościli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie.  

Policjanci podczas spotkania z uczniami zwrócili uwagę na zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym zasad bezpiecznego uczestnictwa na akwenach wodnych podczas wakacji. Funkcjonariusze tłumaczyli również, jak zachować się w przypadku ataku psa czy zaczepki ze strony osoby nieznajomej oraz do czego służy telefon alarmowy 112 i 997 – w jakich sytuacjach go używać i co przekazać osobie, która go odbierze.

Ponadto w związku z coraz częstszym korzystaniem z Internetu przez dzieci pojawia się problem ich bezpieczeństwa w sieci, dlatego też  dzielnicowi przestrzegali przed oszustami, nieznajomymi i różnymi nietypowymi kontaktami w Internecie. Funkcjonariusze  poinformowali uczniów, iż z pomocą poświęconym im serwisom mogą uczyć się jak mądrze i przede wszystkim bezpiecznie korzystać z Internetu.

Beneficjentom spotkania funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Chojnowie rozdali pamiątkowe breloczki oraz baloniki.

Opracował:

asp. Tomasz Jagielski

Komisariat Policji w Chojnowie


.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.