Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Halowy Turniej Drużyn Podwórkowych potrwa dwa dni! (Akutalizacja 28-01-2013)

Autor Maciek
Data utworzenia: 14 styczeń 2013, 08:50 Wszystkich komentarzy: 1


Halowy Turniej Drużyn Podwórkowych potrwa dwa dni! (Akutalizacja 28-01-2013)

W pierwszym tygodniu ferii zimowych odbędzie się, jak co roku, turniej piłki nożnej drużyn podwórkowych. Będzie to już kolejna odsłona tych rozgrywek piłkarskich. Tym razem piłkarze będą walczyli o Puchar Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. Na chwilę obecną rozpoczęły się już zapisy do zawodów. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych z roczników 1994-1998. Rozgrywki zapowiadają się obiecująco. W ubiegłym roku do turnieju przystąpiło 6 drużyn, które rywalizowały między sobą o miano najlepszej.

Turniej odbędzie się w Hali Powiatowego Zespołu Szkół. Zapisy odbywają się u organizatora zawodów Piotra Seheniewicza pod numerem telefonu 796 071 166.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!!

Poznaliśmy już datę rozpoczęcia rozgrywek, będzie to 31-01-2013 godzina 9:00. Nagrodami w zawodach będą koszulka piłkarza Zagłębia Lubin - Costy - dla najlepszego zawodnika turnieju, puchar oraz nagrody w postaci piłek.

Aktualizacja 28-01-2013

W związku z tym, że do turnieju drużyn podwórkowych zgłosiło się aż 10 zespołów (4 więcej jak rok temu) organizator postanowił, że zawody będą odbywać się przez dwa dni. W pierwszym dniu zostaną rozegrane mecze grupowe, natomiast w drugim finałowe. Drużyny przydzielone do grupy A rozpoczną zawody 31 stycznia (czwartek) o godz 9:00. Natomiast grupa B swoje rozgrywki rozpocznie tego samego dnia o godz 11:15. Dokładny termin rozegrania fazy finałowej zostanie podany 31 stycznia w czasie trwania zawodów (drugi tydzień ferii). Podział na grupy przedstawia się w sposób następujacy:

Gr A

1. FLINSTONOWIE

2. MIEDZIOWI

3. BED BOYS

4. NIEZNISZCZALNI

5. DREAM TEAM

GR B

1. TRYTUM PYTUM

2. BLANCOS

3 DŻINGWAJS

4. PATOKALIPSA

5. SCORPIONS

O wynikach fazy grupowej i meczów finałowych będziemy informować na bieżąco!

Komentarze

Więcej takich atrakcji w Chojnowie !!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.