Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Walne zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze KS Chojnowianka

Autor Zarząd KS Chojnowianka
Data utworzenia: 04 styczeń 2013, 10:38 Wszystkich komentarzy: 16


Walne zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze KS Chojnowianka


Prezes i Zarząd Klubu Sportowego Chojnowianka Chojnów zaprasza na Walne zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze które odbędzie się 15 styczna 2013 r. o godz. 17.00 w Dolnośląskim Ośrodku Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnym "Niebieski Parasol ".

Wszystkich Członków Klubu oraz zainteresowanych zapraszamy!

Komentarze

Tu to będzie kabaret ,ciekawe czy prezes Członka pochwali się że będzie miała bieżnię za 750 tyś :)
zgłoś komentarz
A dlaczego niby ona ma sie tym chwalic psymon skoro to nie ona daje pieniądze na jej budowę??dziwny chłop jesteś z tym twoim mysleniem!!!a tak na marginesie to ja mam nadzieje ze własnie p.prezes poda sie do dymisji i wybiorą nowe władze i nowego prezesa!!!
zgłoś komentarz
Masz jakiegos kandydata?
zgłoś komentarz
Tak myślę że w Chojnowie znalazło by sie kilku kandydatów na to stanowisko,nie bede podawał nazwisk bo nie wiem czy ci panowie by tego sobie życzyli,ale na pewno w Chojnowiance muszą być zmiany aby nie było takich afer jak zatrudnienie trenera z wyrokiem za korupcje!!!to kto go zatrudnił bylu???czy to jest normalne aby taki trener u nas trenował?co o tym sądzisz??
zgłoś komentarz
Skad informacje o trenerze za korupcje?
zgłoś komentarz
no nie wieże że o tym nie wiedziałeś???a jak chcesz poczytać o tym to zobacz liste skazanych za korupcje i wyroki jakie podostawali?
zgłoś komentarz
trenerem jest Rabanda
zgłoś komentarz
ale tylko na papierze a treningi kto prowadzi?i jest na każdym meczu Chojnowianki?nie uwierzę w to że tego nie wiesz skoro interesujesz sie Chojnowianką:):):)
zgłoś komentarz
Krasnal dlatego prędzej piszę że to będzie kabaret ! Zapewne prezes Członka uzna to jako nagrodę za awans do klasy A .Powiedz jak ty sobie wyobrażasz że na własnym gruncie i spotkaniu które organizuje poda się do dymisji ? to chyba ty dziwny jesteś .To będzie zapewne spotkanie marketingowe podsumowujące ubiegły rok i wszystkie (jak były a okaże się że tak ) sukcesy pani prezes i palny na obecny w którym uwzględni bieżnię za 750 tyś :) czyli wszystko jest OK i idzie w dobrym kierunku a lemingi tam zebrane jej będą przytakiwać.Poparcie burmistrza w tej kwestii jest bezcenne :)
zgłoś komentarz
Krasnal słyszałes,że Józef Chudziak oraz Tadeusz Kazieczko z cmentarza panowie chcą objąć władze w klubie?Chudziak to był b dobry prezes,4 liga była wowczas.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.