Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up

Piłkarz ekstraklasy na treningu młodzików

Author: Maciek
Creation date: 04 January 2013, 08:54 All comments: 0


Piłkarz ekstraklasy na treningu młodzików

Ruszyły pierwsze treningi piłkarskie KS Chojnowianka. W dniu wczorajszym grupę Młodzik na zajęciach czekała nie lada niespodzianka. Trener Piotr Seheniewicz zaprosił na trening zawodnika ekstraklasy – Łukasza Sierpinę. Jest to reprezentant Korony Kielce, który swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w Rokitkach.

Młodzi adepci futbolu byli bardzo zadowoleni kiedy ujrzeli na zajęciach zawodnika grającego na co dzień w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce. Łukasz czynnie uczestniczył w treningu tłumacząc chłopcom na co należy zwrócić szczególną uwagę. Zajęcia rozpoczęły się o krótkiej rozmowy w zawodnikiem ekstraklasy, potem wszyscy razem przeszli do rozgrzewki.Następnie chłopcy w dwójkach doskonalili przyjęcie i zagranie piłki wewnętrzną częścią stopy z elementem strzału. Na sam koniec treningu młodzi piłkarze wraz z Łukaszem rozegrali mecz piłkarski, który dostarczył nie lada wrażeń. Chojnowianie byli pod wrażeniem umiejętności piłkarskich zawodnika Korony Kielce.


Po zajęciach Łukasz Sierpina rozdał zawodnikom pamiątkowe plakaty oraz swoje zdjęcia z autografem. Zawodnik Korony Kielce był pod wrażeniem gry młodych piłkarzy chojnowianki, którzy nie bez powodu radzą sobie świetnie w lidze.

Tuż przed treningiem spytaliśmy Łukasza Sierpinę czy jest jakiś „złoty środek” na osiągnięcie takiego sukcesu?

Ł.S: Przede wszystkim ciężka praca i dużo wyrzeczeń są najważniejsze w drodze do osiągnięcia sukcesu. Nie jest jednak łatwo, czasami trzeba mieć trochę szczęścia. Sam rozpoczynałem moją przygodę w Czarnych Rokitki, jednak główny przełom mojej kariery nastąpił kiedy przeszedłem do Górnika Polkowice.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.