Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Skoranta

Autor admin
Data utworzenia: 31 grudzień 2012, 12:40 Wszystkich komentarzy: 13


Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Skoranta

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w 2013 r. 6 stycznia czyli w święto Trzech Króli z koncertem kolęd i pastorałek wystąpi chojnowski chór Skoranta. Serdecznie zapraszamy do kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła!

W niedzielny wieczór (godz. 19.00) w murach świątyni usłyszmy najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu chóru Skoranta.


Serdecznie zapraszamy!
Komentarze

Tu bez cenzury trzeba coś skrobnąć :)
Mit: Do Betlejem przybyli trzej królowie – Melchior z Europy, Kacper z Azji, Baltazar z Afryki.

Mamy nawet święto Trzech Króli, o trzech królach mówi piękna kolęda, ale ewangelia mówi o trzech ... m ę d r c a c h. A nie o królach. Mówi też, że przybyli ze wschodu. I tutaj robi się trochę bez sensu. Trzech panów szło z tego wschodu do Betlejem, za przewodnika mając gwiazdę widoczną... na wschodzie! Najlepszy harcerz by sobie nie poradził.
zgłoś komentarz
Królów nie było to fakt. Niemniej jednak dzieci mają radochę jak się z nich przebierają. Prawda jest trochę nagięta tak jak wiele innych spraw.
zgłoś komentarz
Dzieci pytane podczas tej imprezy w Poznaniu o królów mówiły że najbardziej podobały im się zwierzęta .Powiedz to etyczne uczyć znaczy indoktrynować małe dzieci religijnie mitami ? czy dorosłemu dziecku nadal będziesz wpajał do głowy że św Mikołaj istnieje ?
zgłoś komentarz
Dzieci potrzebują trochę bajek. Muszą w coś wierzyć bez tego dzieciństwo byłoby okrutne. No nie mów, że nie ma Św. Mikołaja?:)
zgłoś komentarz
Mogą dobrze wierzyć tak samo w Żwirka i Muchomorka przynajmniej takie bajki nie zostawiają skazy na psychice jak indoktrynacja religijna i mimo że spora część ludzi wierzących prawie wszystkie dogmaty wiary uważa za mity nadal utożsamiają się z nią ,takie są niestety opłakane skutki.
zgłoś komentarz
Psymom odpuść już sobie,bierz butelkę,kobietę pod rękę i witaj nowy rok nadchodzący.Czarni uczyli i będą uczyć mitów przez długie lata.Religie to mity tak myślę,ale skąd by wziął się człowiek?
zgłoś komentarz
Butelka się mrozi a ja zaraz spadam na imprezę .Kot chce niech odpuszcza dlatego czarny uczy zabobonu .Skąd wziął się człowiek ,człowieku a lekcje biologii miałeś czy tylko religii ? Na twoje pytanie są odpowiedzi i to dość proste opisane już na poziomie gimnazjum .
zgłoś komentarz
To daj materiał z biologi, linki do poczytania.Nie pij dużo,bo możesz natrafić na Janka ministranta,wowczas pięści pójdą w ruch!
zgłoś komentarz
Tadziu -proboszcz powinien oddelegować Jaśka do wizyt dupaszterskich.Byłaby modlitwa,obietnice,wspólna kawa,klepanie po ramionach i kolejne zwycięstwo w wyborach.Jasiu by spełnił tę rolę ,w końcu służy do mszy.
zgłoś komentarz
Chłopie wpisz w wujka google antropogeneza albo ewolucja i po sprawie ,możesz też wpisać sobie Karol Darwin a najlepiej przeczytać jego dzieło teorii doboru naturalnego. Dlaczego tak myślisz ,pewnie z gdybym z Jankiem się spotkał wypilibyśmy po jednym,to dobry ale człowiek bo przecież katolik a że jest na usługach plebana to jego osobista tragedia i po części tych Chojnowian co nie są katolikami .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.