Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

SFORA na Turnieju Gwiazdkowym Taekwondo LMKS Gladius Bolesławiec dla Dzieci

Autor KSW "SFORA" Chojnów
Data utworzenia: 24 grudzień 2012, 10:49 Wszystkich komentarzy: 1


SFORA na Turnieju Gwiazdkowym Taekwondo LMKS Gladius Bolesławiec dla Dzieci

Przedświąteczna sobota na sali Bolesławieckiego ZSOiZ im. H. Sucharskiego upłynęła pod znakiem Taekwondo. Gospodarzem Gwiazdkowego Turnieju Taekwondo dla Dzieci był LMKS "GLADIUS" Bolesławiec przy wsparciu Powiatu Bolesławieckiego, Market Eko "ROMA", Hurtowni Budowlanej Termoderm, Chilli Pizza Club, OVB Bolesławiec oraz Szachownica. Do walki o medale dostarczone przez firmę Top-Sport, na matach turnieju stanęło blisko pięćdziesięciu młodych adeptów sportów walk z bolesławieckich, chojnowskich i zgorzeleckich klubów TKD. Dzieci z roczników 2000-2007 rywalizowały w swoich kategoriach wiekowo-wzrostowych w trzech konkurencjach, na które składały się dwa dwuboje szybkościowo-sprawnościowe oraz walka na tak zwane "makarony".


Niespodzianką dla wszystkich było nieoczekiwane zjawienie się św. Mikołaja wraz ze Śnieżynką, którzy wręczyli najmłodszym wojownikom świąteczne prezenty oraz przyjęli kolejne zamówienia na podarki, ale te już pod domową choinką.


Wśród uczestników turnieju znaleźli się również reprezentanci KSW "SFORA" Chojnów, którzy w silnym ośmioosobowym składzie przywieźli dorobek ponad dwudziestu medali.

Była to wspaniała impreza w iście rodzinnej atmosferze, jednakże nie dało się nie zauważyć zaciekłej rywalizacji i walki do samego końca naszych młodych sportowców.


Serdeczne podziękowania i gratulacje należą się dla całej ekipy, która wzięła udział w turnieju, w tym dla zawodników, dla rodziców i dla osób pomagających przy organizacji i czuwających nad sprawnym przebiegiem imprezy.


SFORA składa również serdeczne życzenia zdrowych, radosnych i pełnych ciepłego uśmiechu Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku pełnego sukcesów oraz życiowych triumfów wszystkim zawodnikom, rodzinom, miłośnikom TKD, działaczom oraz ludziom dobrej woli. Do zobaczenia na treningu już w nowym roku...Galeria zdjęć: TU i TU


foto: Taekwondo Bolesławiec
Komentarze

Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Martyny i Karola, Elizy i Dawida, Amadeusza, Remika, Szymona, Marcina oraz Wszystkich Rodziców za udział i pomoc przy turnieju. Szczególne podziękowania również należą się dla Prezesa, Patryka, Seba, Patrycji, Kacpra i Pawła za pomoc i sędziowanie, każdy z Was miał w tym przedsięwzięciu swoje pięć groszy dzięki, którym impreza przebiegła sprawnie i w miłej Świątecznej atmosferze. Jeszcze raz dla Wszystkich Wesołych i zdrowych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.