Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przy wigilijnym stole w Domu Schrama

Autor admin
Data utworzenia: 24 grudzień 2012, 10:43 Wszystkich komentarzy: 1


Przy wigilijnym stole w Domu Schrama

Przy wigilijnym stole pełnym pysznych potraw zasiadły dzieci, młodzież oraz dorośli z z ugrupowań katolickich działających przy parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła by wspólnie dzielić się opłatkiem, śpiewać kolędy i składać sobie życzenia. W ostatni czwartek w Domu Schrama w Chojnowie odbyła się Wigilia zorganizowana przez Ruch Rodzin Nazaretańskich.

W spotkaniu wigilijnym udział wzięli ci młodsi i nieco starsi parafianie. Uroczystości rozpoczęły się wyjątkową Mszą Świętą, której przewodniczył ks. Jarosław Górecki. Następnie wszyscy udali się do „Chemika” by tam zasiąść przy wigilijnym stole. W świątecznej atmosferze uczestnicy składali sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, zajadali pysznymi potrawami oraz chętnie brali udział w konkursie kolęd. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw, w tym uszek z barszczem, w powietrzu unosił się zapach choinki, a z twarzy gości nie schodził uśmiech i zadowolenie.


Poniżej publikujemy podziękowania od ks. Jarosława:

Wyrazy podziękowania należą się wszystkim osobom, które zaangażowały się w sprawny przebieg spotkania. W sposób szczególny dziękujemy rodzicom ministrantów, lektorów oraz dzieci i młodzieży z grup religijnych, za przekazane potrawy na stół wigilijny. Tą samą wdzięcznością ogarniamy Ruch Rodzin Nazaretańskich za przygotowane uszka i wszelką pomoc. Uroczystego charakteru spotkaniu nadała p. Wiesława Majewska wraz z zespołem pań, przygotowując świąteczną dekorację na stołach oraz czuwając nad całym przebiegiem spotkania. Na koniec dziękujemy portalowi chojnow.pl za relację medialną.
Komentarze

Pytanie ! kto za to wszystko płaci ? dlaczego organizacje katolickie robią imprezy w budynkach świeckich a nie swoich przy plebaniach i kościołach ?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.