Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Jasełka w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 1 w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 21 grudzień 2012, 14:17 Wszystkich komentarzy: 0


Jasełka w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 1 w Chojnowie

Aniołki i diablice, Trzej Królowie, stajenka, Maria i Józef oraz Dzieciątko Jezus, a wszystko to przy dźwiękach kolęd. Dziś, tj. 21 grudnia br. w sali widowiskowej MOKSiR swoją wersję Jasełek zaprezentowali uczniowie Gimnazjum nr 1 w Chojnowie.

Danusia Leonhardt śpiewając „Cichą Noc” wprowadziła widzów MOKSiR w świąteczny nastrój zapraszając do wspólnego kolędowania i oglądania Jasełek przygotowanych przez uczniów Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Tuż po, przy wsparciu Tomasza Susmęda młodzież grając na gitarach wykonała kolędę „Przybieżeli do Betlejem”.


Kolejna część Jasełek to przedstawienie – widzieliśmy diabełki, aniołki, stajenkę, Trzech Królów oraz Maryję z Józefem i Dzieciątko Jezus.


Gościem specjalnym była absolwentka Gimnazjum nr 1 - Aneta Adamek, która wykonała kolędę „Maleńka przyszła miłość”. Podczas występu usłyszeliśmy jeszcze uczniów szkoły w „Kolędzie Ludowej” do słów Jacka Kaczmarskiego oraz „Pójdźmy wszyscy do stajenki” zaśpiewane wspólnie przez wszystkich występujących.


Półgodzinne Jasełka składając życzenia świąteczne podsumowała dyrektor szkoły Elżbieta Fałat, dziękując uczniom za ogrom pracy wykonany w przygotowanie przedstawienia oraz nauczycielom zaangażowanym w występ – Monice Inglot, Annie Rozmus oraz Tomaszowi Susmędowi.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.