Query error chojnow.pl - Integracyjna półkolonia letnia w Chojnowie
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Integracyjna półkolonia letnia w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 03 August 2011, 13:15 All comments: 0


Integracyjna półkolonia letnia w Chojnowie
Dnia 25-07-2011 w Szkole Podstawowej nr 4 rozpoczęła się integracyjna półkolonia letnia prowadzona przez SRKDL. Uczestnikami jej jest 40 dzieci w wieku od 6 do 15 lat z różnych środowisk. W półkolonii uczestniczą również dzieci niepełnosprawne wraz z opiekunami. Dzieci są podzielone na grupy koedukacyjne w różnym wieku.
Kadrę półkolonii stanowią osoby posiadające odpowiednie uprawnienia do zajmowanych funkcji. Kierownikiem jest Dyrektor SP nr 4 pani Elżbieta Borysewicz. Osobą odpowiedzialną z ramienia organizatora jest pani Stanisława Repa. Dodatkowo wolontariusze z SRKDL wspierają pracę opiekuńczo wychowawczą.
Celem półkolonii jest wypoczynek dzieci w sposób czynny i ciekawy. Dodatkowo organizowane są zabawy mające na celu poprawę rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci. Dzięki półkolonii jej uczestnicy wzbogacają wiedzę dotyczącą środowiska. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji m.in. wycieczki krajoznawcze.
Jedną z atrakcji półkolonii była wycieczka do Komisariatu KP Chojnów. Miała ona na celu poznanie pracy funkcjonariuszy od wewnątrz. Dzieci miały możliwość obejrzenia wszystkich stanowisk pracy, rozmowy z pracownikami komisariatu i zadania nurtujących ich pytań. Funkcjonariusze przedstawili zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu oraz prawidłowego poruszania się po jezdni.

Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.