Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wigilia w piotrowickim GOKiR

Autor admin
Data utworzenia: 20 grudzień 2012, 08:58 Wszystkich komentarzy: 0


Wigilia w piotrowickim GOKiR

Blisko 250 osób niepełnosprawnych, seniorów i dzieci z grup terapeutycznych wzięło udział w przygotowanej specjalnie dla nich Wigilii, która odbyła się w środę 19 grudnia 2012 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Piotrowicach. Było mnóstwo wzruszeń, serdeczności i świątecznej atmosfery.

W spotkaniu, które rozpoczęło się o godzinie 11.30 poza osobami, do których było skierowane udział wzięli specjalnie zaproszeni goście. Do Piotrowic przyjechały władze samorządowe powiatu legnickiego, miasta i gminy Chojnów, ksiądz biskup Marek Mendyk, chojnowscy księża oraz hojni sponsorzy. Wigilię w GOKiRze zorganizowało Koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Legnickiej przy Parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła we współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej i Środowiskowych Domów Samopomocy z Chojnowa i Piotrowic.


Jak na Wigilię przystało był suto zastawiony stół, Jasełka oraz życzenia. Swój udział w przygotowaniach do spotkania mieli uczniowie z Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie, wolontariusze, członkowie Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz kucharki z piotrowickiego hotelu.


Organizatorzy spotkania dziękują wszystkim Sponsorom za dary serca, a Wolontariuszom za pracę, Starostwu Powiatowemu i Ministerstwu Pracy i Polityki Społecznej za finansowe wsparcie programu.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.