Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Integracyjna półkolonia letnia w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 03 sierpień 2011, 13:15 Wszystkich komentarzy: 0


Integracyjna półkolonia letnia w Chojnowie
Dnia 25-07-2011 w Szkole Podstawowej nr 4 rozpoczęła się integracyjna półkolonia letnia prowadzona przez SRKDL. Uczestnikami jej jest 40 dzieci w wieku od 6 do 15 lat z różnych środowisk. W półkolonii uczestniczą również dzieci niepełnosprawne wraz z opiekunami. Dzieci są podzielone na grupy koedukacyjne w różnym wieku.
Kadrę półkolonii stanowią osoby posiadające odpowiednie uprawnienia do zajmowanych funkcji. Kierownikiem jest Dyrektor SP nr 4 pani Elżbieta Borysewicz. Osobą odpowiedzialną z ramienia organizatora jest pani Stanisława Repa. Dodatkowo wolontariusze z SRKDL wspierają pracę opiekuńczo wychowawczą.
Celem półkolonii jest wypoczynek dzieci w sposób czynny i ciekawy. Dodatkowo organizowane są zabawy mające na celu poprawę rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci. Dzięki półkolonii jej uczestnicy wzbogacają wiedzę dotyczącą środowiska. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji m.in. wycieczki krajoznawcze.
Jedną z atrakcji półkolonii była wycieczka do Komisariatu KP Chojnów. Miała ona na celu poznanie pracy funkcjonariuszy od wewnątrz. Dzieci miały możliwość obejrzenia wszystkich stanowisk pracy, rozmowy z pracownikami komisariatu i zadania nurtujących ich pytań. Funkcjonariusze przedstawili zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu oraz prawidłowego poruszania się po jezdni.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.