Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Bal sylwestrowy – historyczne wnętrza i niepowtarzalna atmosfera

Autor Norbert
Data utworzenia: 17 grudzień 2012, 09:24 Wszystkich komentarzy: 7


 Bal sylwestrowy – historyczne wnętrza i niepowtarzalna atmosfera

Właściciele Pałacyku serdecznie zapraszają Państwa do zakosztowania wyjątkowego klimatu BALU SYLWESTROWEGO. Gwarantujemy szampańską zabawę do białego rana z doskonałą muzyczną oprawą i smacznym, urozmaiconym menu, które pozwoli posilić się między tanecznymi szaleństwami.

Pałacyk ma ogromne doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Cieszymy się Państwa zaufaniem od lat i jesteśmy dumni, iż mamy przyjemność często gościć, Chojnowian i nie tylko, u siebie. Zabawa sylwestrowa będzie z pewnością wyjątkowa. Muzyka zespołu Blue Band to bogaty repertuar, który pozwoli na prawdziwe taneczne szaleństwo. Nie pozwolimy Państwu zgłodnieć, na stole jedzenia z pewnością nie zabraknie. Nasze menu jest wyjątkowe i zaspokoi najbardziej wybredne podniebienia. Cieszą nas ostatnie komplementy, goszczącego u nas, wybitnego aktora – Andrzeja Grabowskiego, któremu tak bardzo przypadły do gustu, serwowane przez nas, potrawy.


Nasz budynek ma bogatą historię i swoje tajemnice, które sięgają przedwojnia i miasta Haynau. To tutaj mieściła się min. Loża Masońska, której sekrety, mimo takiego przekonania, nie zostały jeszcze odkryte. Utwierdziło nas w tym przekonaniu min. zainteresowanie przedstawicieli niemieckich mediów, którzy w nowym roku zapowiedziały swoją wizytę.


Zapraszamy Państwa na szampańską zabawę, przy doskonałej muzyce i pełnych stołach, a wszystko w klimatycznych, tajemniczych, wnętrzach Hotelu Pałacyk. Koszt 300zł od pary.


Kontakt: 76 81 81 729


Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia!


Norbert Chęciński, Grażyna Chęcińska


Komentarze

Ładne zdjęcia i tylko 300 zł od pary to taniej niż zwykle. Szkoda, e tak późno ukazał się artykuł, konkurencja była prędzej.
zgłoś komentarz
W Pałacyku jest bardzo kameralnie i na dodatek są pokoje pięknie urządzone pokoje, tak, ze jak ktoś nie jest z Chojnowa może zapewnić sobie nocleg. Układ świetny, byłam tam na przyjęciu, polecam.
zgłoś komentarz
a co tu robił Ferdek mój ulubiony?
zgłoś komentarz
Naprawdę polecam atmosfera fantastyczna :-)
zgłoś komentarz
to palacyk jeszcze dziala? pamietam czasy bilarda i spotkan przy piwie ze znajomymi z szkoly brakuje teraz takiego lokalu w miescie bo tam byla atmosfera.gdybysmy nie jechali na narty chetnie bym skorzystal szczegolnie ze 3 stowy to niewiele jak na last minute
zgłoś komentarz
Też pamiętam czasy bilarda i bardzo dobrze je wspominam.
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Best Product Guide 54e2de3
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.